Bu nickler nerede?

Önceleri sık sık buralarda yazan insanlar vardı şimdi istatistiklere bakınca hatırladım artık pek gelmiyorlar, küstüler mi yoksa işleri mi var yada ben mi göremiyorum bi sorayım dedim.

Compadrito,
rock n roll
ben smyrna (sanırım farklı/benzer bir nickle geri geldi)
douchebag
wide
ermanen
cecilia
der maister buralarda onu biliyorum
oreletarya
kirazı seviyorum
kibrit suyu

aklıma gelenler bunlar nerede bu insanlar farklı nicklerle dolaşıyorlar mı yoksa komple gittiler mi?

Wide, ermanen, kibritsuyu'nu goruyorum. Cecilia da arada giriyor. Digerlerinden haberim yok.

  • fraise  (24.12.14 11:06:08)
compadritonun iki gündür geceleri giriş çıkış yaptığını görüyorum istatistiklerden

  • disardayim  (24.12.14 11:07:14)
Ben çoğunu görüyorum denk gelmemişsindir. Der meister de başka bü nickle burada zaten.

  • ufukcel  (24.12.14 11:07:43)
compadrito ara vermek istedi. duyuru bağımlılığından kurtulmak için. inşallah tez zamanda gelir.

douchebag ise bir takım olaylar yaşanması sebebiyle duyuru'dan çıktı. detaylarını bilmiyorum. inşallah o da gelir :(

rock n roll'un neden eskisi gibi yazmadığını bilmiyorum ama onun cevaplarını ve duyurularını çok özlüyorum.

diğerlerinin yokluğunu veya eskisi gibi aktif olmamalarını fark etmemiştim. zaten yazdığım nickler ve bir iki kişi hariç çok nick'e takılmıyorum.
  • dessy  (24.12.14 11:07:59)
hepsi sevgili yaptı buraları unuttu.

  • mrthany  (24.12.14 11:52:05)
rock n roll, neferkitty, douchebag geri gelsin. kibritsuyu mod zaten. görüyorum da onu.

yalnız bu sayılanlar arasındaki (duyuruda sayılanlar, benim saydıklarım değil) bir duyurucu bir başka duyurucuyu facebook'tan stalklamış, aradaki yaş farkına bile bakmadan bayağı rahatsız edici mesajlar atmış diye duydum. benim de sevdiğim bir duyurucuydu kendisi, ama eğer bu olay doğrusuysa geri dönmesin o giden. insan yaşından başından utanır.

not: kim olduğunu söyleyemem. konunun muhatabı değilim. eğer ki cevabımı okursa durumu bilenler olduğunu bilsin diye yazdım.
  • m e l t e m  (24.12.14 11:52:45 ~ 12:00:33)
duşeyle nefer gelsin ya, valla eğlencelilerdi. :/

ek: ayrıca la traviata, (bu ara kendisini pek görmüyorum) loveinaflipbook, kobuzchu kiz da yok.
  • bradshaw  (24.12.14 12:59:43 ~ 13:13:51)
O güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler...

  • arockm  (24.12.14 13:05:46)
compa reyis en son gidiyom hamuğa goyim dedi ve gitti. nefsini terbiye ediyor şu anda. yakında yine gelir umarım.
ben smyrna with bpd ile geri gelmişti, buralarda yani.
ermanen de geçen pembe dinozorlarla ilgili bişeyler sormuştu arada görüyorum.
cecilia'yı bayadır görmüyorum.
  • battal gemalmaz  (24.12.14 13:06:18)
:)

varligiyla bosluk dolduran degil de yokluguyla bosluk yaratan insan , seklinde bir insan tanimlamasi vardir ya ( veya klise ne dersen) sanirim bu seyin icine dahil olmusum.
Sevindim, bencileyin muhim bise :)

Buralardayim, daha az bos vaktim var.
  • cecilia  (02.01.15 20:16:05)
hala buradayım :(

  • [silinmiş]  (04.10.16 10:27:46)
animal vardı şefti kendisi galiba. o nerelerde?

  • sta  (04.10.16 11:15:07)
Gibson rules =animal bıraktı sanırım duyuruyu görmüyorum uzun zamandır

  • basond  (04.10.16 11:42:02)
pescador vardı, o da yok.

  • for day to break  (04.10.16 12:05:01)