breaking bad

aman cok iyi dizi mutlaka izle, yuzyilin en iyi dizisi, muthis falan diye herkes bunlari soyledi. bir kisi de b*ktan bir dizi demedi. ben de ilk sezon bolumlerini edindim bir yerlerden. bak izlemeye basliyorum. insallah begenirim. mi?

şimdi sopalarla gelecekler ama, ben sevmedim. 3. sezonun ortasında biraktim. sevmedim derken hiç sevmedim değil ama öyle geberircesine sarmadı.

  • mimimi  (12.12.14 21:33:30)
beğenilmemesini tahayyül edemiyorum.

  • hushhush  (12.12.14 21:33:37)
herkese göre değil. benim karakter derinliği, konuyu işleyişi ve yolundan sapmayışı bakımından en çok etkilendiğim ve saygılarımı sunduğum dizi.

edi(vi)t: ilk bölümden itibaren, düzenli olarak, hafta hafta, aylarca yeni bölüm bekleyerek izledim.
  • m e l t e m  (12.12.14 21:36:22 ~ 21:46:21)
beğenmeyene saygım var, yani herkes her diziyi sevecek diye bir kaide yok. ama ben kendimi bu diziyi izleyebilmiş olduğum için şanslı sayıyorum. iki kez izledim. annemle de üçüncü kez izlicem. hiç amerika hayali olmayan birisi olarak, param olduğunda görmek istediğim yerlerin başında bu dizinin çekildiği albuquerque şehri geliyor. ki affedersin yrrak gibi bir yer aslında. çok sevdik be abi :(

  • pescador  (12.12.14 21:37:41)
başıma birşey gelmeyecekse ben de sevmedim 3. sezon ortasında da bıraktım

  • skoylu  (12.12.14 21:38:23)
İlk sezon, karakterleri ve yaşantılarını tanımamız için oldukça durağan geçiyor. İkinci sezon ise "aslında olan neydi, bu adam/kadın niye böyle" sorusuna cevap amacıyla bol bol flashback süslü geçiyor. Neyse ki bu ikinci sezonun ortalarında hikaye başlıyor ve (iddia ediyorum) yine aynı sezonun sonlarına doğru merak doruğa tırmandığından vazgeçilmez hale geliyor.

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (12.12.14 21:38:46)
ilk bölümleri beni çok sarmamıştı ama gittikçe fena etkiledi beni. ikinci defa izlemeyi düşünüyorum. ilk bölümleri sarmasa bile izlemeye devam et bence.

  • sen olmayan cocuk benim  (12.12.14 21:39:33)
Boktan dizidir haci zaten ben en cok bu boktanligini sevdim. Hatta ben ayni zamanda izlemistim bolum cikiyor bok gibi 1 hafta bekliyorsun yine bok gibi boyle boyle yillarca izledim. Son sezon aksiyonlu olunca populer kulturculer saldirdi yoksa kimsenin izledigi yoktu.

  • divit  (12.12.14 21:44:13)
Çok yavaş dizidir sadece ilk sezon olarak düşnürsen sıkıcı ama 3 den sonra coşuyor

  • basond  (12.12.14 22:10:37)
imdb de her sezon puanını arttıran tek dizidir breaking bad.

burdan yola çıkarak izle.
  • trajikomix  (12.12.14 22:13:27)
@trajikomix +1 her sezon bir öncekinin üstüne koyarak ilerlemiş, stilini hiç bozmadan devam etmeyi başarmış bir dizidir breaking bad.

ben şahsen bugüne dek 4 kez baştan sona izledim. her izleyişte farklı şekilde etkilendim.

ha, drama dalında en iyisi mi? hayır. ama kesinlikle görülmesi gerekir.

daha iyisi içinse (bkz: six feet under)
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (12.12.14 22:29:59)
Six Feet Under suç dizisi değil yalnız. Türü dram olan her diziyi kıyaslamak anlamlı değil. Bana sorarsan SFU daha iyi bir kurgu da kesinlikle değil, ama bu da benim fikrim.

  • m e l t e m  (12.12.14 22:36:07)