Listening icin kaynak??

Arkadaslar aslinda hem reading hem listening icin internetten guzel sitelere ihtiyacim var intermediate seviyesindeyim. Ozellikle listening konusunda yardimlarinizi rica ediyorum.
Farkli tavsiyeleriniz de varsa iyi olabilir, kelime agirlikli calismam gerekiyor sanirim.
Tesekkurler.

yabancı dizi izle ingilizce altyazılı olsun. Yavaş yavaş altyazı olmadan izlemeye başla. kısa sürede kulağının geliştiğini, yeni kelimeler öğrendiğini fark edeceksin.

  • emfuzi  (08.12.14 23:07:14)
eslpodcast
www.eslpod.com

  • guglicio  (08.12.14 23:21:08)
effortless english'in kurucusu aj abimizi dinle. 7 kuralı abimizin. önce bu 7 kuralla başlayabilirsin: www.youtube.com

şu kendi sitesi: effortlessenglishclub.com
şu da youtube sayfası: www.youtube.com

neden aj hoge? ana dili ingilizce olmasına rağmen son derece anlaşılır bir dili var. çok iyi bir eğitimci olduğunu düşünüyorum. yöntemi de son derece mantıklı. listening'in ne denli önemli olduğundan bahsediyor o 7 kuralda. bir de tabiki podcast.
  • lionel andres  (08.12.14 23:33:21)
listening icin yapman gerek, lyriclerini gorebilecegin sekilde sarki dinlemek, ingilizce alt yazili ingilizce filmler izlemek ve mumkunse haber vs izlemek.

  • eastanbool  (08.12.14 23:36:10)
  • yekzeq  (08.12.14 23:49:05 ~ 23:53:51)
bbc'nin podcastleri çok iyi bu konuda.

  • kuzey li  (08.12.14 23:50:45)
  • kaset  (09.12.14 07:05:02)