Arwen Kolyesi (evenstar - yüzüklerin efendisi) Nerede Bulunur?

merhaba,

internette uzun araştırmalarım sonucu kolyenin yüksek fiyatlarda satıldığını gördüm. fakat ürün fiyatları 30- 400 tl arasında değişmesine rağmen hemen hemen hepsinde aynı görsellerkullanılmış. aşırı dandik olan ürün de var, filmdeki ürün kadar kaliteli gözükende. şimdi ben bu kolyeden aldım çok kaliteli vs. diyen arkadaşlar varsa nereden/hangi siteden aldınız? acil bir şekilde yardımlarınızı bekliyorum. görmeden sipariş vermek istemiyorum, çünkü zamanım yok.

yıllar önce almıştım hediye olarak, hala duruyor. malzemesi falan gayet iyiydi. fiyatı 4-5 yıl öncenin fiyatıyla düşünürsek 70 lira falandı. muhtemelen hala dükkanı duruyodur. kadıköy'de tek büfe'nin oradaki migros'un binasında bir dükkan var. online satış da yapıyorlardı ama şu an sitenin ismini hatırlayamıyorum. olur da aklıma gelirse editlerim.

edit: kutusuyla falan veriyorlar bu arada. ben de kendime witch king of angmar'ın yüzüğünü almıştım, kutuyu da hala saklıyorum. bi kere kutusuyla vermeyen bi yerden hiç almayın. o kutunun içinde ufak da bi belge çıkıyordu ayrıca, işte bu ürün lisanslıdır falan gibi şeyler yazan.

edit 2: buldum. benim aldığım buydu:
www.hayalkahramanlari.com

yalnız adreslerine baktım, göztepe diyor. taşınmış olabilirler. yerinizde olsam, önce bi arayıp sorardım. sizin kadıköy tek büfenin orada dükkanınız var mıydı diye. ismi de farklıydı hatta o zaman, fakat isim değiştireceğiz falan demişlerdi. aynı yer olduğundan emin olursanız buradan alabilirsiniz.
  • cevap botu  (01.12.14 05:51:09 ~ 05:57:35)
ne kadar vaktin var bilmiyorum ama şöyle bişey deneyebilirsin yorumlar gayet iyi
www.aliexpress.com

  • berginyonbaenre  (01.12.14 08:10:36)
aliexpressten aldı iş yerinden bi kız gümüş vs yazıyor ama aşırı dandik görünüyor.

  • exist is pretty  (01.12.14 08:26:46)
www.jestyap.com

Ben taa 6 yıl önce falan bu jestyap.com'dan almıştım. 119TL'ydi o zaman, şimdi 175 diyor. Kutusuyla, orijinal belgesiyle ve kılıfıyla geliyordu. Şimdi stokta yok diyor gerçi :/
  • rodriguez2  (01.12.14 12:44:31 ~ 12:44:58)
bu 2 siteden bakacağım ama görmeden almak içime sinmiyor halen. keşke ben daha önce aldım sen de al pişman olmazsın diyen biri olsa, nereden aldığını söylese.

  • faithful lover  (01.12.14 23:25:01)
aha, hatırladım evet rodriguez'in verdiği link'ten, jestyap.com benim ismi değişmiş dediğim, eskisini hatırlayamadığımdı. kaldı ki eski siteye girerseniz, stokta yok ama yeni sitemizde stokta vardır yazıyor. kadıköy'deki şubelerinin ismi de jestyap idi zaten.

  • cevap botu  (05.12.14 12:59:10 ~ 13:00:11)