pirille yıkanan bira şişesi zehirler mi?

merhaba, şişenin ucu ağzıma değeceği için ağzı tamamen kapalıyken şişeyi pirille yıkadım.marketten alındığı gibiydi kapağını falan oynatmadım bile.şimdi sanki garip bi tad var, suyun içine girmesi imkansız mıdır, psikolojik midir? yoksa dökiyim mi?

bu işler için sabun, bilemedin ıslak mendil filan var. bilmem duymuş muydun?

  • mea maxima culpa  (26.11.14 23:14:50)
Ölmezsin korkma. Kafaya dikmediysen prili zehirlemez.dökme boşuna.

  • nickimi yermisin  (26.11.14 23:16:35)
bir şey olmaz. ama psikolog lazım olmak, obsesif kompulsif bozukluk. silmeden, yıkamadan içsen ne antikorlar kazanacak vücudun bilemezsin.

  • uykusunu yakalayan adam  (26.11.14 23:21:34)
@uykusunu yakalayan adam haklısın galiba.

  • lampetia  (26.11.14 23:56:56)
Bira şişesi prille yıkanır mı amk :)

  • amarikanya fitbolcusu  (27.11.14 01:38:25)