facebook-messenger belası

android telefonda mecbur bıraktı yükletti bu messenger uygulamasını.
ben eskisi gibi olsun istiyorum ühühühhüü
yok mu yolu yordamı?

yok malesef

  • whoosie  (24.11.14 12:02:58)
Yenisindeki sıkıntı nedir ona gore yardimci olalim?

  • rayde  (24.11.14 12:11:08)
"Eğer siz de facebook messenger kullanmak istemiyorsanız mobil cihazınıza Facebook'u indirdikten sonra mesajlaşmak için mesaj kutusuna tıklıyorsunuz o da sizi Facebook Messenger uygulamasını indirmeniz için uygulama mağazasına yönlendiriyor. İşte Facebook'u kandıracağımız kısım tam da burası! Facebook Messenger'ı indirmeye başlayın, fakat yüklemetamamlanmadan işlemi durdurun. Artık Facebook Messenger kullanmadan Facebook'tan mesajlaşabilirsiniz."

androidlider.blogspot.com.tr

bu yöntemi birkaç yerde daha okumuştum.
  • m e b  (24.11.14 12:12:51)
fayda etmiyor bu yöntem.
ayrıca yenisinde bir sıkıntı yok kullanmak istemiyorum. hele birde mecbur bıraktıkları için hiç kullanmak istemiyorum. zaten kullanışsız geldi bana.

  • etna  (24.11.14 12:14:30)
En son messengerlı sürümü indirme yöntemi falan yok mu, sanki öyle yapılabiliyordu. İnternetten en son mesajlaşılabilinen sürümün apksını indirip yükleyin.

  • atom karincanin torunu  (24.11.14 13:04:02)
şahsen facebook uygulamasını ve messenger uygulamasını kaldırdım. browser üzerinden giriyorum kafam rahat, boşu boşuna arka planda çalışarak teli kasmıyor.

  • evrimini tamamlamis hamambocegi  (24.11.14 14:17:06)