ipad için basınc hassasiyeti olan kalem

hex3 jaja yada wacom intudus pen gibi bir şey arıyorum ama o kadar para vermek istemiyorum açıkçası basıncı hisseden bir de elini tablete koyunca sorun yaratmayan bir kalem arıyorum, ufak bir kaç iş için lazım çizim tableti patlayınca bir çözüm bulmak şart oldu, wacom'un kalemi wacom bamboo fiyatında nerdeyse varmı bilinen ucuz yollu bir kalem ?

stylus kalem mi diyorsunuz acaba? bu aralar kırtalsiyelerde bile bulunabiliyor. hatta bir çok firma bunları eşantiyon olarak kullanıyor.benim elime de bu şekilde geçti bi tane :)

  • c1b2k3  (23.11.14 15:22:15)
stylus ama bunların çizim için kullanılması gerekiyor onların bir çogu hem ucu kalın oluyor, ve ekrana elinle birikte koyunca çift dokunuş algılıyor birde basınç hassasiyeti olmalı yani o eşantiyon olanlar iş görmüyor malesef.

  • exodia  (23.11.14 15:25:11)
Wacom bamboo olan daha ucuz ama hala pahalı. Bir de paper diye bir markanın pencil diye kalemi var. Ben de alacağım bir tane ama karar veremedim. Ebay'de satılan alüminyum gibi ince uclu bir kalem var ama onda da palm rejection olduğunu sanmıyorum. Hepsi pahalı sanırım.

  • Lim5  (23.11.14 15:31:40)
adobe bir şeyler çıkarmıştı ipad için ama türkiyede bulunur mu bilinmez

  • argent dawn  (23.11.14 16:01:14)
www.adonit.net

Benim bildiğim bir tek bunun stylusları dediğin gibi, birkaç özel programda çalışıyor hassasiyeti ama.
  • Haldamir  (23.11.14 16:31:35)