Skyrim...

Daha önce hiç oynamadım. Eski ev arkadaşım çok oynardı, yanında durdukça kaptım bazı dinamiklerini. Kafama esti, malum ortamlardan çekip bi bakayım, deneyim dedim (vurmayın tamam).
Buldum sağlam bi tane, ayıptır söylemesi razor1911'ın.
Oyun 5.12 GB gözüküyor, iso. dosyası. Fakat bildiğim kadarıyla sırf haritası bile kocaman.
Çok kişi indirmiş, sağlam da görünüyor dosya.
Bir terslik yoktur değil mi? Sizdeki skyrim kaç gb?

Sağlam. Steam'den de o civarda bir indirme oluyordu.

  • king lizard  (14.11.14 20:44:06)
ben de razor1911 indirmiştim. bir terslik yok.

  • the silent enigma  (14.11.14 20:46:25)
öncelikle lütfen ıv. oyunu oynayın, "oblivion" isimli asıl hikaye kurgu orada ve bana göre açık farkla oblivion >>>> skyrim gerçekten görevlere hikayeye atmosfere müziklere her karesiyle... diğer bir durum ise evet 5.12 gb hatta çoğu yerde 5 gb olarak hemde repack değil bu herhangi bir sıkıştırma ara video - ses komutları kesilme gibi bir durum yok evet oyunun setup dosyaları 5 gb bunun nedeni ise tamamen oyun motorundan kaynaklı bir durum eğer ingilizceniz varsa şuradan okuyabilirsiniz tartışmaları...

answers.yahoo.com
www.merlininkazani.com
gamingbolt.com
www.gamefaqs.com
  • vosvos3131  (14.11.14 20:47:21 ~ 20:47:50)
4. oyunu (oblivion) oynamıştık arkadaşla. teşekkür ederim.

  • norek  (14.11.14 20:54:24)