elektrik mi yüklüyüm??

iyi geceleer..
şimdi ben bi süredir böyle nereye dokunsam çatır çutur elektrik çarpılıyorum ( nasıl denir bilemedim) . bunun sebebi ne olabilir? çünkü ciddi derecede rahatsız etmeye başladı. sebebi ve çözümüne dair bilgisi olan? toprakta dolaşmayı baştan eliyoruz öyle bir imkanım yok :)

evde corapsiz dolasin, ayaginiz yere degsin.

  • kurbanlik koyun  (08.11.14 21:34:12)
Giydiğiniz kıyafetler çoğunlukla sebep olur buna.
Bir de artık kış geldi. Kışın genelde rüzgarlı ve soğuk havada biraz kalınca vücudunuz yüklenir. Bir yere dokununca da boşalırsınız.

  • johan sebastian  (08.11.14 22:08:53)
oturup kalktığın yerlere de dikkat et bizim bi çekyat var sayesinde baya çarpılyordum kapı koluna dokunmya korkuyordum.bir de tabi yünlü kıyafetler falan,avm'lerde falan daha bi artıyor sanırım

  • high hopes of the sozluk  (08.11.14 22:11:59)
aynı durum bende de var. ne yaptıysam çare olmadı derdime. insanlara diyorum çok fena lan diye hiç siklemiyorlardı bile bi arkadaş geçen gün kıvılcımı görünce inandı. kıvılcım çıktı lan bildiğin.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (08.11.14 22:12:12)
Sevişin geçer

  • saksı  (08.11.14 22:23:42)
sevişmek işe yaramıyor yanlış bilgilendirme yapmayın.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (08.11.14 22:29:07)
teşekkürler hepinize
şimdi bi şey sorcam ama gülmeyin tamam mı? bu elektriğin sinir stresle alakası olabilir mi :D yani kazağı falan çıkarırken saçlar bi dikilir bu tamam da ciddi ciddi çarpıyo namıssız.

  • damla cikolata  (08.11.14 22:29:14)
Tabi lan ben kızınca elektrik yüklenirim, direk saçlarım kalkar

  • saksı  (08.11.14 22:31:38)
sanmıyorum. ben gayet sakin mutlu dertsiz tasasız bi adamım yine de oluyor bende.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (08.11.14 22:32:40)
Stres vücudunuzdaki iyon dengesini bozacak kadarsa bir miktar etkili olabilir. Ama o daha çok beslenme ve kadınlardaki period ile ilgili.

  • johan sebastian  (08.11.14 22:41:14)