Istanbul'dan Kaş'a gitmek?

İş için Kaş'a gitmemiz gerek de, Antalya havaalanını mı tercih etmeliyiz yoksa Dalaman havaalanı mı? Havaalanından sonra nasıl geçebiliriz acaba Kaş'a?

dalamandan geçmek 1.5 saat daha kısa sürüyor antalyaya. ama direkt otobüs en temizi.

  • repentance  (06.11.14 15:22:56 ~ 15:23:07)
Tabii ki antalya, toplu taşıma ise aradığınız havaalanından belediye otobüsü ile otobüs terminaline, terminalden de minibüsle kaş'a gidersiniz. Yalnız Antalya Kaş arası minibüsle 3 saat sürüyor yaklaşık

  • crimson king  (06.11.14 15:25:49)
antalya - kas arasi 4 saati gecebiliyor, yol full virajli.

dalaman'dan gitmek biraz daha kisa suruyor.
  • nawres  (06.11.14 15:30:10)
Ben de daha önce defalarca duruşmaya gitmiştim istanbuldan kaşa.
Öncelikle kış sezonu geldiği için Antalya Havalimanı'ndan daha çok sefer vardır. Yoksa Dalaman Havalimanı yaklaşık 60-70 km daha kısadır.

Ben Antalya'ya uçakla gidip araba kiralayıp aynı günde dönüp akşam uçağına yetişiyordum. Araba kiralamadan Antalya'ya akşam uçuşuna yetişmen mümkün değil. Arabayla yaklaşık 3-3,5 saat Sürüyor.

Bir gece kalacaksan yine Antalya'dan havaşa binip şehir içi terminaline gideceksin oradan kaş minibüslerine bineceksin ki yaklaşık 4 saat Sürüyor. Hava kötüyse daha da uzun Sürer.

Iyi yolculuklar.
  • north of saturn  (06.11.14 15:39:48)
Dalaman

  • disq  (06.11.14 16:00:52)
dalaman +1

  • nuisance  (06.11.14 16:09:53)