Ankara Hatay Günleri Etkinlik Bitiş Saati

Merhaba,

Biz bu akşam bu etkinliğe gitmek istiyoruz, ama standlar saat kaçta kapanmaya başlıyor? Kesin bilgi verirseniz sevinirim. Daha çok Hatay mutfağı standları ile ilgileniyoruz hediyelik eşya ürünlerinden çok.

Şimdi AKM ile konuştum, oradaki operatör 7 dedi kapanışa, ama bugün saat 20.30'da mesela Medeniyetler Korosu konseri gözüküyor. Konser varken en azından yemek standlarının açık olması gerekir değil mi?

Teşekkürler.

Ya saat 10'a kadar akşam etkinlik gözüküyor, herhalde 7'de kapanmaz bunlar pat diye öyle değil mi? En azından bir künefe yeriz. Petek Pastanesi gelmiş İskenderun'dan ya, tutmayın bizi!

  • bi mekan  (05.11.14 12:52:24)
ben de toplantı bitse de gitsem diye bekliyorum. gidip, öğrenip yazıcam. hepimize afiyet olsun :)

  • sheridans  (05.11.14 13:01:55)
Çok iyi olur yazarsanız, bugünden başka hiçbir şansımız yok gitmek için. Akşam 7'de kapatıyorlarsa kime ne tanıtıyorlar yahu, insanlar işten çıkıp gelsinler!

  • bi mekan  (05.11.14 13:03:42)
Saat 10'a kadar açıkmış :)

  • bi mekan  (05.11.14 17:10:40)
ya ben daha yeni çıktım ofisten. neyse yarın gideriz artık. güzel mi bari? ne yediniz? :)

  • sheridans  (05.11.14 21:07:34)
Mezeler çok başarılı değildi, kağıt kebabı yedik güzeldi. Künefeyi iki yerden yedik, Tevfik ve Petek, ama biz Petek'i daha çok beğendik :) yiyecek standlarında bolca peynir ve salça var, zeytin bir de tabii, Altınözü Belediyesi'nin bina içindeki standındaki ürünler favorimiz oldu tat olarak da :)

  • bi mekan  (05.11.14 23:49:33)