Niye durmadan napıyorsunuz, ne iş yapıyorsunuz diye soruyorsunuz?

Gerçekten de neden arkadaşlar?

Gün geçmiyor ki ne yapıyorsunuz diye duyuru açılmasın.

sıkıntıdan açıyorlar herhalde. ben o soruya ekşi duyuruda modum cevabını vermiştim espri olsun diye. mesaj atan arkadaşlar olmuştu, gerçekten mod musun diye? hepinizi uçuracağım, en sonunda da kendimi sonra da dükkanı kapatıp gideceğiz :)

  • rock n roll  (29.10.14 11:06:25)
Ya işsizlik arttı ve yemek reklamıyla açlık gideren oruçlu misali bu duyurular da arttı. Yada anketörler arttı :) Yada dış mihraklar nabız yokluyor ve beyaz yakalı çoğunlukta bir kitlenin ne iş yaptığını kontrol edip duruyor.

  • jesterdvine  (29.10.14 11:09:17)
ulan ben duyuru ilginç duyurular açıyordum kızdınız.

  • WrAiTh  (29.10.14 11:14:21)
işsiz ise ve iş ariyorsa, vay anasini satayim kimler ne olmus, biz hala yerimizde sayiyoruz, yaziklar olsun bana demek icin aciyorlar. kendine acımanın aynı zamanda iyilestirici bir etkisi oldugunu düsünüyorum, cünkü kendine acımanın bir sonraki aşaması, nicin o durumda olmadigina dair akilcilastirici bahaneler üretmek.

söyle de bir atasözümüz var

eksisozluk.com
  • atmaca.ged  (29.10.14 11:16:25)
ha bir de şu var, fi tarihinde duyuruda söyle bir sey önerilmisti, herkes meslegini ve uzmanligini yazsin, mesleği dışında anladigi bildigi işleri yazsın, bir sorusu olan oradan ilgili kisiye dogrudan ulasabilsin. ama bu onbin "ne iş yapiyorsunuz" duyurusu önceydi.

  • atmaca.ged  (29.10.14 11:21:18)
benchmark yapıyorlar, kendilerine yancı arıyorlar.

  • [silinmiş]  (29.10.14 12:22:56)
Insanlarin cani sikiliyor soruyorlar ne var ki? Degisik degisik cevaplar geliyor, onlara bakip vakit geciriyorlar. Yapacak birsey bulamayip "acaba baskalari ne yapiyor bakalim?" diye dusunup acanlar var. Birakin acsinlar ne olacak ki?

  • delifaruk  (29.10.14 12:36:19)
Ohhh, ben kesin bundan fazla kazanıyorumdur deyip ego tatmin ediyolar. ne olacaktı ki.

  • anonymice  (29.10.14 12:49:36)