body shop white musk eau de parfum ve kremi kullanıyorum ama..

kokusuna bayılıyorum kalıcı olsun diye kremle birlikte kullanıyorum. ama gitgide kokusu uçuyor gibi geliyor bana. burnum alıştığı için mi yoksa arada ağzı açık kalıyor uçuyor mu? delireceğim kalıcı değil gibi.

sizin böyle her ürünüyle desteklediğiniz kokusundan memnun olduğunuz body shop ürünleri var mı? kalıcı olduğunu düşündüğünüz en azından. duş jelim de body shop ama aynı değiller ne yazık ki.

white musk'un erkeğini kullandım orta kalıcılıkta. en uçucu olan sport.
en kalıcıdan kalıcıya doğru ise siyah şişelisi, kahverengi şişelisi ve yeşil şişelisi. kanımca en güzel sport ve kahve şişeli olanı.

  • optum kib bye  (15.10.14 11:59:49)
burnun bir sure sonra kokuya alisiyor olabilir ama su da var bizim bekledigimiz kalicilik hicbir parfum ve krem setinde olmuyor ne yazik ki. ben de parfumumu hep set halinde kullanirim (ki baya da iyi bir parfumdur) ama en fazla 4-5 saat sonra o yogun koku kalmiyor, ucuyor. bence normal bir durum.

  • fraise  (15.10.14 12:00:14 ~ 12:04:06)
bence burun alışıyor. bugün giyecek gömlek bulamayınca daha önce giydiklerimden birini geçirdim üzerime. giyeli 2-3 hafta olmasına rağmen üzerinde yazlık parfümümün kokusu vardı hala. şimdi kışlık parfüme geçtiğim için o kokuyu çok bariz aldım. ancak yazın sürekli kullandığımda 1 saat sonra hissetmiyordum bile.

  • ludovico  (15.10.14 12:24:10)
Body shop değil de, bath and body works'un duş jeli, krem ve parfümlü setlerini kullanıyorum. Bütün gün kalıyor çok memnunum şahsen. Tavsiye ederim.

  • rabbititus  (15.10.14 12:26:34)
body shop'ın duj jellerini kullanıyorum. activist güzel. eve gidince diğerlerine de bakayım.

  • [silinmiş]  (15.10.14 13:16:24)