avea mi vodafon mu?

su an turkcell kullaniyorum.

hangisine geceyim?

ortalama konusuyorum.

internet kullanimi abarti olmayacak normal

sms hic isim olmaz

hangi operator?

tarife tavsiyenizi de alabilirim

tesekkurler

Vodafone red 4gb internet 1000 dk galiba yada daha fazla aylık 75 tl

  • steward  (08.10.14 18:41:40)
Vodafone iyidir lakin arada faturayı geçirir, avea ise normal.

  • cetoxim  (08.10.14 18:43:34)
Turkcell' deydim, 3-4 ay önce vodafone' a geçtim (faturasız). Başlangıç 500dk her yöne, 1000 sms her yöne ve 2 gb internet 30 tl(bir kuruş fazla ödemedim bu zaman kadar). Sonra bunlar her ay 50' şer 100' er artıyor. Ben de öyle sms meraklısı biri değilim ama veriyor işte uygun bence. Avea' yı hiç araştırmadım.

cepmerkezi.vodafone.com.tr
  • braveheart xakah  (08.10.14 18:50:04)
ben de tukcell'e geçmeyi düşünüyordum. neden değiştirdiğini öğrenebilir miyim?

avea çok berbat. müşterilerine hiç saygıları yok. kızım avea kullanıyordu, vodafona geçtiği gün bayram ettim desem yalan olmaz. hiç tavsiye etmem.

vodafone bu yönden çok iyi, muhatap buluyorsun, sorularına cevap alıyorsun, muhataba ulaşmak kolay ve pahalı değil. avea'nın tam tersi yani.

tarife konusuna gelince, turkcell 500 dk 500gb 25 tl, vodafone 500 dak 35-40 gibiydi yanlış hatırlamıyorsam.
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (08.10.14 19:20:07)
Avea cekmiyor. Benim yasadigim sehirde en azindan. Vodafone ile 35tl sabit ucret diye basladigimiz tarife 36 falan geliyordu. Sonra tarife ucretini 40 yaptik dediler. 42 falan gelmeye basladi. Yeter ulan dedim turkcell e gectim memnunum.

  • icim urperiyor  (08.10.14 19:32:41)
ikisi de çekmiyor, avea biraz daha ucuz.

  • signore  (08.10.14 19:53:01)