babylon konser salonu düzeni- bilet kategorileri

iyi bayramlar duyurucular. ayın 8 inde lykke li konseri biletleri satışa çıkacak ya hani biletixte? işte bu babylon denen mekana evelden hiç gitmemiş birisi olarak size sorum şu; hangi kategoriden bilet alırsam lykke yi net izleyebileceğim bir konumda olurum? biletixten bakıyorum tribün, tribün kısıtlı görüş,premium tribün, ayakta gibi farklı kategoriler var. ayakta olmak sıkıntı değil dansetmek istediğimden onu da belirteyim. rahat göreyim rahat izleyeyim yeter.

İyi bayramlar :)
Babylonda yalnızca iki kategori oluyor, tam ve indirimli. Tribün vs yok, hepsi aynı yerde. Siz Black Box'ın kategorilerine baktınız sanırım.
Babylon küçük bir yer, erken giderseniz sahnenin dibinden izlersiniz.

Edit:
20:30 Kapı Açılış
21:30 Lykke Li

Ön Satış

Normal 80tl
İndirimli 40tl

Normal Satış
100tl
  • violetsky  (06.10.14 13:35:40 ~ 13:37:00)