yurtdışı sorusu

yine karşınızda, başka bir first world problem ile bulunmaktayım.

aile bireylerinin yılbaşında brüksele gitme planı var. Anne, baba, kardeş, hala şeklinde. Hala Amerika'da ikamet etmekte, görebileceğiniz en bencil insan olabilir kendisi.

Uçak fiyatı fena değil, tek başıma odada kalınca 2 kişi parasına çok yakın olacağı için airbnb'den ev tutmaya karar verdim (az daha ucuz oluyor), hem daha merkezi olacak. Öbür aile bireyleri ise otelde kalıyor (otel odasının küçük olduğunu ve otelin yokuş yukarı bi yerde olduğunu söylediğimiz halde halam, ben o oteli beğendim orayı istiyorum diyor. Kendisi 4-5 foto falan gördü booking.comdan)

Hala kişisi böyle, aile bireyleri de birbirinden cins. Sabah erkenden kalkıp antwerp'e, brüje falan gitmek istiyorlar. O kadar erken kalkmayı başarır mıyım bilmiyorum ama ben akşamları tek tabanca bar gezip birşeyler içmek istiyorum - gerçi o şekil nasıl eğlenceli olur bilemedim.

Brüksel'e bayılmıyorum, gitmek istediğim çok daha güzel yerler var ama tek başıma gitmek yerine de aileye eşlik etmek benim işime geliyor. Lakin, ottan boktan kavga ettiğimiz aile bireyleri ve bencil üstü halam da arada benim sınırlarımı zorluyor pek tabi.

kısaca, gidip gitmemekte kararsız kaldım arkadaş. Airbnb'den bi kaç yer beğendim ama daha para da vermedim. Uçak bileti de almadım.

not: maddi anlamda çok sorun yaratmaz bana, hem vizem de olmuş olur diyorum pasaportumda.

koskoca belçikada insanlar tek başına içmeye gitmiyor mu barlara?

  • bonjurkes  (06.10.14 01:35:19)
git takıl brukselde degisiklik olur eger zaman varsa 1 gun bruggede kal bi gun genkte. turkiyede her zaman yılbası kutlarsın

  • habili olduren kabil  (06.10.14 03:55:29)
Yardimci olmak icin adam yerine koyup seni uyardim bi ezik gibi tik koymamissin cok guldurdun. iyi geziler

  • kegums  (06.10.14 12:10:14)