Starbucksta kalorisi düşük diyet neler içebilirim?

Kalorisini en düşüğe çekebileceğim neler var? Siz nasıl tercih ediyorsunuz?

filtre kahve
americano
espresso
  • kırmızıkaşekaban  (05.10.14 19:05:50)
çay, diyet sütlü chai tea latte.

  • mea maxima culpa  (05.10.14 19:07:26)
filtre kahve'de 5 kalori bile yoktur sutsuz icersen. seker atiyorsan zaten ohooo...

frappucinolardan vs uzak durman lazim. onlar direkt bir oglen yemegi kivaminda.
  • fortisvita  (05.10.14 19:10:22 ~ 19:11:07)
Kahvelere süt yağ krema şeker eklemezsen kalorisi yok gibi bir şey. Hibiscus tea de 70 kaloriymis. Chocolate mochalara karamellere gittikçe 500ü buluyor. İsterken yağsız süt, soya sütü, az şekerli vb. diyerek kalorileri azaltabilirsin.

  • Lim5  (05.10.14 19:12:27)
sütsüz, şekersiz filtre kahve.
www.diyetkolik.com

ben kaloriyi bu kadar azaltmak istemezsem, yarı kahve yarı süt istiyorum. sütü light istiyorum.
  • papillon7  (05.10.14 19:32:04)
cool lime bu havada icilir mi bilmiyorum ama ben seviyorum

  • rentts  (05.10.14 19:51:04)
@rentts cool lime kalkti:/

cay icebilirsin tabii ki kahve disinda
  • mula  (05.10.14 21:28:37)
kirmizikasekaban+1 ama sut veya seker koymiycaksin. light sut koydurabilirsin cok istersen.

chai tea latte kesinlikle icme, icine sekerli surup basiyorlar bir dolu. asiri kalorili.

veya cay/bitki cayi iciceksin.

baska hersey kalorili. 1 kucuk cappucino bile 120 kalori mi ne.
  • gerard  (05.10.14 21:39:27)