Bursa'da mekan nereye açılır?

genç sirkülasyonunun Çok olduğu(özellikle üni. Gençliği), içkili kafenin sırıtmayaccağı büyük bir mekan nereye açılır?

hedef kitle direk öğrenciyse fsmden ziyade görükle olmalı yalnız büyükten kastın ne bilmiyorum ama şuan fsmde olsa görüklede olsa ikisinde de tutunmak zor çünkü iki yerde de artik mekanlar kartelleşmiş durumda bunu göz önüne almanızda fayda var

  • berginyonbaenre  (01.10.14 14:35:53)
çok sıkı bir sermayen yoksa, arkanda zincir eğlence yerlerinden biri yoksa (franchise yani) ya da daha önce benzer bir işletmede edindiğin iyi bir deneyimin yoksa sermayenden daha fazlasını batırman işten değil. ya da çok müstesna kitleye hitap eden bir yer açman lazım ki bursa'da öyle bir kitle yok. içki ruhsatını chp'li olduğu için en kolay nilüfer belediyesinden alırsın, ama o da bedava değil tabi. diğer ilçelerde çok zor. ruhsatı by-pass etmek için devren bir yer alman gerek, devreden de çok para kazanmaktan sıkıldığı için devretmez genelde. çok iyi düşün derim. "üç kanka bozukları çıkıp açtık bi tükan, basıyom birayı, gessin paralar" devri çoook gerilerde kaldı. daha fazlasını dinlemek istersen gel beni bul.

  • kerri deadstar  (01.10.14 14:48:52)