Siz olsaniz ne yaparsiniz? (Arkadas sorusu)

Bir arkadasiniza telefon ettiniz batir sormak için. Konusurken sarji bitti telefon kapandi. Sizde mesaj atip cafeye falan davet ettiniz cay kahve ismarlayayim diye. Sonra aksam mesaj geldi kusura bakma sarjim bitti telefon kapandi diye. Fakat davet ile ilgili herhangi bir yanit yok olumlu ya da olumsuz. Mesaja da iletildi diyor bu arada.

Boyle bir durumda bir daha herhangi birsey icin davet eder miydiniz ya da bir daveti kabul eder miydiniz bundan sonra?

Edit: Kendini imha edecek.
Edit: baslik

ben derdimki

"evet tahmin ettim. e mesajımı almadın mı?"
  • mahone  (21.09.14 20:26:26)
davet vakti çoktan geçmiş gitmiş, mesaj ona vaktinde ulaşamamış, daha neden lafını etsin ki? ederdim de giderdim de, hı hı.

  • devilred  (21.09.14 20:26:48)
@devilred

O an icin degil davet, yarin, sonraki gun, haftaya, genel davet yani.
  • delifaruk  (21.09.14 20:31:17)
siktir ederdim. görmüş işte daha ne zorluyor.

  • fallthepieces  (21.09.14 20:59:17)
rahat olurdum,
bu kadar düşünüp darlanmazdım

  • michael_knight  (21.09.14 21:42:31)
@michael_knight
Cok dusunuyorda degilim, baskalari ne yapiyor boyle durumlarda onu merak ettim.

  • delifaruk  (22.09.14 11:19:15)