audi a3 (2006-2008) hakkındaki fikirleriniz ?

merhaba galyalılar,

aklımda lpg'li bir audi a3 almak var. hakkında önerilerinizi duymam lazım. sizce değer midir ?

linkteki araba için pazarlık halindeyim. tşk

www.sahibinden.com

o araba kmde 25 kurus yakıyosa saxo cekerim

hemen yanlıs anlamayıbn citröen saxo :D

lpgli otomatik ilginçmiş fiyatı iyi
  • sevisgenturk  (12.09.14 16:27:34)
yazıktır ya şu arabalara lpg takmayın :(

  • jamswety  (12.09.14 16:29:45)
bu paraya bu lüx fena değil
ama bilemiyorum , km si az olsa daha güzel olurdu

  • technicalte  (12.09.14 16:30:56)
nasıl bu kadar ucuz olabiliyor beyler bu araba? En skindirik araçlar 30-40.000ken hem de?

  • Nohut Bey  (12.09.14 16:41:03)
bu arabayla v40 arasında gidip geliyorum ben de..
o değilde fotograflar neden sanayide çekilmiş?

araba önden vurmuş sanki azcık zamanında.

alacaklısı için hayırlısı olsun güzel araba.
  • tekgozodadayasayangenc  (12.09.14 16:47:40)
@harami, devamını da okusaydın keşke cümlenin.

  • Nohut Bey  (12.09.14 16:55:53)
Eski bir A3 sahibi olarak sorularını cevaplayayım

İlandaki araç Attraction yani en baz modeldir. Cruise veya F1 vites gibi ekstraları yoktur, hatta park sensörü bile olmayabilir. (Konfor Ambiente, Spor Ambition paketler daha doludur donanım olarak)
İkincisi ilanda bir gariplik var 160.000km yazıyor ancak aracın kendi km ekranında 177.000 gorunuyor.
Kronik sorun olan otomatik viteste vuruntu var ise 1-2-3 geçişleri sıkıntılıysa 8-10bin TL arası masrafı olur.
1.6 102 beygirlik eski tip motoru birçok modelde olduğu için Golf, Seat,Skoda parça sıkıntısı olmaz ama TFSI motorlar kadar performanslı ve yakıt cimrisi değildir. Heleki yokuş çıkışlarında direksiyondan kontrollü vites yoksa zorlu olur.

Aracın önden hasarı olup olmadığını ekspertiz yaptır. Kaputu açtığında farların plastik kısımlarında üretim tarihleri ay/yıl olarak yazılmıştır. Onlara bakabilirsin. Mesela 2006 model araçta 09/2010 üretimi far olması değiştiğine işarettir. Tramer sorgusu yap ama yinede ne olursa olsun anlayan bir servise veya kendi tamirci ustana götür.
  • masterofdeath  (12.09.14 17:32:45)
Ben 2010 attraction kullandim. Nefret ettim araban. Deli gibi yakmasi disinda aklimda kalan hicbir seyi yok. Ha bir de 2010 model arabada yol bilgisayari yoktu o da aklimda.

  • s e ff a f  (12.09.14 23:08:26)