Ankara'da Ucuz Birayı Nerede içiyorsunuz?

Ucuz ama berbat olmayıp, ucuz ama hiç yoktan idare eder nereler var? Sakarya'daki yaş ortalaması yüksek yerler haricinde.

evde. ucuzdan kastın ne ? bira zaten -tekel fiyatına göre kıyaslayınca tabii- ucuz satılıyor.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (05.09.14 18:53:31)
@proletarier aller lander vereinigt euch

50'lik biranın 5-6 TL'ye satıldığı yerleri soruyorum. Böyle özel günleri olan, şu saatler arasında şu fiyattan bira satıyoruz diyen yerleri.
  • otonom  (05.09.14 18:57:02 ~ 18:58:38)
ha happy hour olayı. valla has angaralı değilim ama ben hiç görmedim sakarya'da happy hour yapan yer bira konusunda. gören varsa beri gelir zaten.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (05.09.14 19:14:23)
varuna gezgin ayapıyor happy hour. litrelik bira 10 tl oluyor. ama bitmiş olabilir.başka da ankarada happy hour falan yok.

  • ayiadam  (05.09.14 19:19:20)
Bize her hour happy gardaş.

  • amarikanya fitbolcusu  (05.09.14 19:31:11)
el pasolarda ne gün bilmiyorum kaça kadar bilmiyorum(muhtemelen 18.00) nakite %40 indirim var içki ve yemeklerde
newcastlelarda haftaiçi hergün kaça kadar bilmiyorum(yine muhtemel 18.00) yüzde kaç bilmiyorum ama 50 diye hatırlıyorum indirim var. yine 5 değil ama 6-10 arası içersin biranı, varuna gezginde ilk ay indirim vardı şimdi her günün ayrı bir olayı var yemeklerde bir de akşam 5'den sonra 1 kokteyl alana 1 bedava diyorlar günün kokteylinden 20 lira civarı tanesini 10-15 arasından içebiliniyor

  • panthera onca  (05.09.14 20:28:12)
puhu'da akşam 8'e kadar 70'lik 8 tl diye biliyorum ama tam da bilemedim

  • cupcakeparade  (05.09.14 23:23:16)
bahçelievler 7.cadde de Bla Bla diye bir yer açılmış Bira 5 TL bi bakın

  • smokee  (05.09.14 23:32:47)