yeni açılacak büro için hediye önerisi

Merhaba millet, arkadaşım avukatlık bürosu açıyor. çöp kutusuna dahi ihtiyacı var biliyoruz. bir kaç kişi toplanıp hediye alalım diyoruz. benim aklımdan yazıcı geçiyor. genelde bürolarda samsung scx 4x21 tipi bir yazıcı var. iyi mi bilmiyorum.
masrafsız temiz toner dolumu kolay bir şey mi bu?

ikinci olarak diğer her türlü öneriyi alabilirim.

Hediye çeki alın, ne ihtiyacı var kendisi bütçesine göre giderir.

  • cakabo  (05.09.14 01:15:37)
Alacaginiz seyi ya zaten almissa?

  • delifaruk  (05.09.14 01:16:22)
İş hanının girişine (genelde zilin yanına) yapıştırılan a4 büyüklüğünde olan tabelalardan yaptır.

  • buzdagi  (05.09.14 01:22:23)
çöp kutusuna dahi ihtiyacı var diyorum -yani henüz hiçbir şey almış değil- alacağınız şeyi zaten almışsa diyorsunuz.
para vermek pek hediye gibi olmuyor.direk para da veririz. bence daha yaratıcı fikirler olmalı.

  • hoot  (05.09.14 01:50:32)
bir de ne alacak olursa olsun koşturacak mağazaya bakacak.

  • hoot  (05.09.14 01:51:26)
www.google.com.tr

bunu alın bir kere.

onun dışında faks makinesi, semaver veya güzel bir çaydanlık, sağlam bir askılık. akla gelmeyecek ama çok işlevsel şeyler bunlar.
  • vedat chili peppers  (05.09.14 02:00:55)
yazıcı konusu şöyle, arkadaşınız alıp vergiden düşebilecek. Yani siz alacaksanız bile faturasını arkadaşınız adına kestirin ki vergi iadesinden düşebilsin.

makineyi faskta çeken fonksiyonlu bir cihaz alın. faks her zaman gerekli hukuk bürolarında.

bilgisayarı yoksa alınabilir. en azından elinizde kullanılmayan internete giren ofis uygulamalarını çalıştıran bir kasa ve yeni ekran olabilir.

yukarıda belirtildiği gibi askılık, semaver bunların dışında mantar pano, ofis koltuğu, themis figürü, dilsiz uşak www.candarogullari.com.tr
aklıma öncelikli gelenler.
  • emininsel  (05.09.14 08:12:40 ~ 08:16:16)