sıra hangi diziye geldi?

aksiyon, macera, şiddet içeren aşırı sürükleyici dizi istiyorum. sonraki bölümü iple çektirsin. günde 5-6 bölüm izlettirsin. en son banshee'yi bitirdim. evet çok klişe ama fena şiddet sahneleri var sürükleyiciliği 10 numara. tam olarak aradığım tarz aslında. ondan önce orphan black bitirdim, ona da hayran kaldım. ondan önce fargo'yu bitirdim, ona da bayıldım. sevdiğim tarzlar şunlar. ona göre gelsin öneriler:

(bkz: prison break )
(bkz: lost)
(bkz: spartacus)
(bkz: breaking bad)
(bkz: banshee)
(bkz: orphan black)
hatta (bkz: revolution)

ağır ilerleyen dizilerden hoşlanmıyorum. the wire gibi, dexter gibi mesela.

popüler dizilerin çoğunu izledim ya da izleyip bıraktım. kıyıda köşede kalmış ama süper sürükleyici diziler olabilir.

şunları önermeyin, tik atmam :p (person of interest, fringe, game of thrones, arrow, oz, sfu, sopranos, bsg, the killing... tarzımı anladınız az çok işte.

not: 24 önerisi gelecek biliyorum. bi ara başlayacam ama şimdi değil.

komedi istemiyorum.

e: homeland ya da orange is the new black'e mi başlasam diye de düşünmüyor değilim. tarzıma uyar mı?

homeland olabilir.
black sails, da vinci demons.
"aşırı" sürükleyici çok iddialı ama.
  • absel  (03.09.14 21:20:05)
Homeland de orange is the new black de güzel bence ama saydıklarına bakarak orange is the new black'i beğenmeyeceini düşündüm. Yeterli aksiyonu şiddeti bulamayabilirsin.
Homeland daha heyecanlı. Daha "sonraki bölümde nolcak acaba?"

  • kaffle  (03.09.14 21:40:15)
bu kadar mı? :(

  • lionel andres  (03.09.14 22:46:07)
cevap soruda gizli ya. 24 e bi ara baslama, hemen basla. uzun sure goturecek zaten seni, bu sorulara da gerek kalmayacak.

  • xenophobe  (03.09.14 23:31:50)
the walking dead, shameless?

  • crescendo  (04.09.14 00:31:09)
fargo

  • matchgrip  (04.09.14 02:29:40)
dexter mı ağır ilerliyor ? kaç bölüm izledin ki ? bence bir şans daha ver emin ol breaking bad daha ağır ilerliyor.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.09.14 02:57:51)
Hic secenek birakmamissin :(
Aklima bir tek utopia geldi.
Orange is the new black cok guzel ama senin cizgide degil.
Ama 24 +1
  • pegi  (04.09.14 07:53:14)
walking dead izliyorum, shameless listemde. dexter'i birkaç bölümde bıraktım, nedense soğuk geldi bana. daha hareketli dizileri seviyorum, örneklerde yazdım. banshee bitmeyeydi iyiydi :(

  • lionel andres  (04.09.14 09:25:14)
ben de benzer dizileri seviyorum. dexter'a birkaç bölüm şans tanı, az hareketlensin ortalık. her sezon ayrı gerilim, saracağını düşünüyorum.

  • crescendo  (04.09.14 12:03:46)
Hell on Wheels diyorum, daha ne diyeyim ....

Iyi eglenceler,
--M.
  • ottoschmit  (05.09.14 12:28:09)
damages muhakkak

  • lost aci soyler  (30.10.15 19:54:18)
Tam da yeni bir dizi aradigim su gunlerde damages onerisi uzerine sozlukteki yorumlara baktim da baya surukleyici bir dizi anlasilan. Tam benlik.

Yalniz birseyi cok merak ettim. 1 yildan fazla olmus basligi acali ve yeni bir cevap gelmis. Daha once hic denk gelmedigim bir durum. Nasi gordun de cevapladin cidden merak icerisindeyim :)
  • lionel andres  (02.11.15 02:38:50)