kadıköy'deki çırak berber

Buraya gideceğim de uzamış saçlara bir el atilsin diye de cok pahali midir? Ne kadara oluyor kesim erkek icin ortalama bileniniz var midir?

1- turan berber: 9 liraya saçı kesip yıkıyorlar, eğer dümdüz saç istiyorsan gidebilirsin. en son orda kestirdim, işini yapıyor. yerini anlatırım istersen.

2- kuaför ali (aslan?) (ali diye hatırlıyorum, bugün bakarım olmadı): moda caddesinde ilk ışıkların orada. 25tl'ye kestirmiştim ben. çok memnun kaldım.
  • fakyoras  (18.08.14 13:43:00 ~ 13:49:47)
onu bilmiyorum da bizim burada coguzel bir erkek kuaforu var. 25 liraya kesiyor, coguzel kesiyor cidden.

sacim kisayken hep gidiyordum.
  • elxa  (18.08.14 13:46:52)
Sanatçlılar sokağına gir Bahariye caddesi tarafından ilk dönüşte sağ köşede rahat 20 yıllık berber var. 15 liraya keser yıkarlar saçını krallar gibi.

  • koyundabeslenenyilan  (18.08.14 13:53:58)
iyi hoş diyorsunuz babalar lakin öyle harala gürele girişmeyecek yerler söylüyorsunuz değil mi? koca çınar berberler dahi eski usul ile pek yanaşmıyor bildikleri harici bir şeylere. biraz spesifik şeyler isteyeceğim, 1 senedir gül gibi baktığım uzun saçlarıma kısa olmayacak şekilde şekil verdirmeyi planlıyorum. bir 50 lirayı da gözden çıkarmıştım aslında. şimdi çıkar 80 tl 90 tl der burası diye biraz çekindim.

  • kaufman  (18.08.14 14:01:39)
ikinci dediğim yere ben omuzuma düşen saçlarımla gitmiştim. modelli kestirmiştim, oldukça beğendim. çevremdekiler de beğendi.

başkalarının tavsiyesi ile gitmiştim ben de.
  • fakyoras  (18.08.14 14:14:04)
Çırak 45tl, yalnız çırağın namını yürüten berber (erol) oradan ayrıldı. O yok diye ben de oraya gitmeyi bıraktım

  • try again fail again fail better  (18.08.14 14:32:19)
Nişantaşı'nda Hair Mafia var, en son 75'di. Orası da gayet iyi

  • try again fail again fail better  (18.08.14 14:33:02)