kendi bademcigimi cikarttim

Evet bildiginiz agzima kanli et parcasi geldi.sogun sudan bademciklerim sismisti ihiim ihiim yapip durdum gun icinde sonra gece bogazimdan bildigin parca geldi...kucuk filanda degil bilyeden buyuktur,yanima alip hastaneye gidecektim igrenxlesmek istemedim sabah gidecegim artik ama meraktan catlayacagim.geniz eti veya bademcik diyor ama bunlarda oyle kolay cikar mi?hic duymadim boyle sey...bogazimda bir rahatlama oldu ama hafif yaniyor sanki birsey vardi gitti.var mi yasayan fikri olan?

abi bilgim yok ama zor o iş. hem acı olarak zor hem insan dokusu o kadar kolay çıkıp gelmez. midenden gelmiş olmasın?

  • icim urperiyor  (13.08.14 00:55:56)
ben olsam acile gıderdım

  • mulaj ne la  (13.08.14 00:56:59)
ademciğimi çıkarttım yazısını görünce gözümde wolverine canlandı, nasıl yaptın cidden. neyse bence de acile git.

  • kuzey li  (13.08.14 00:59:06 ~ 00:59:19)
Yok bogazimdan koptu geldi gibi cunku kusar gibi olmadim ki,bogazimi temizliyim derken oldu.acile gitmiyim simdi cunku aci yok sabahi bekliyim

  • iki yüzlük  (13.08.14 01:03:25)
Komik olan da o kuzey li hic zorlanmadim demek zorlasam cigerimi cikaricam diye dusunmeye basladim

  • iki yüzlük  (13.08.14 01:04:38)
caps olaydı iyiydi.

çılgınsın dostum. kanaman var mı bari?
  • siradisi00  (13.08.14 01:05:15)
marvel'le konuş bence bu durumu. :)

  • kuzey li  (13.08.14 01:05:35)
Kanamam yok yani yaniyor sadece ama cikan seyde kan vardi.attim cope hatira durumuna girmedim hic:)

  • iki yüzlük  (13.08.14 01:08:51)
Hic biriniz mi yasamadiniz yahu

  • iki yüzlük  (13.08.14 01:13:40)
mide kanaması geçiriyor olabilirsin.

  • jamswety  (13.08.14 01:19:03)
merak ettim arattim. surda aciklamasi var, bademcik degil de akcigerde birikmis kalmis bir seymis. fotografi da koymus, cidden igrencmis
www.reddit.com

  • bir varmis bir yokmus  (13.08.14 01:19:23)
Bir varmis bir yokmus,hah evet aynen bu,igrenc aynen.cok sagol ya yarin doktora gostercek bi foto oldu hic degilse

  • iki yüzlük  (13.08.14 01:48:25)
doktor değilim, tıpla alakam yok.

bence de derhal acile gidin. hiç normal bir şey değil bu.

ciddi bir sorununuz olabilir.

asla sabaha kadar beklemezdim ben olsam :(
  • girdaptaki  (13.08.14 03:04:09)
Acil +1

Ayrıca çok da zor olmamasına rağmen, ancak ameliyatı yapılarak çıkartılan bir vücut parçasını bu şekilde alabilmeniz zor. Et beni değil sonuçta mübare, içeride bir yerlerde duruyor.
  • sevgikusunkanadinda  (13.08.14 03:30:50)
Olm nasil boyle sakin kaliyorsun. Belki kalbin cikti. Belki cururse yerine dikilemeyecek bir organ ya da beyninden parca dustu, damagin koptu, ostaki borun dustu ciglik atarim ben olsam hastaneye giderim.

Telas yap diye soylemiyorum ciddiye al biraz daha. Icinden parca dusmus Muhtemelen beyninin umursayan tarafi dusmus.. parcayi da al mutlaka, igrenclik olmaz tipta. Elalem avucunda diskisiyla doktor doktor geziyor.

Git hemen doktora, merak ettim neymis cevap yaz.
  • ibomiu  (13.08.14 07:50:04)
Yasiyor musun?

  • kartonpiyer  (13.08.14 09:41:58)
rahatladıysan iyi. insan vücudu çok acaip bişi ya, resmen "abi bu meret sorun yapıyo" demiş, çıkarmış adamın eline vermiş.

  • shiranai  (13.08.14 10:00:59)
Bari hatirliyor musun cigerine ne kacmisti daha once? Benim de ay cekirdegi kacti yillar once. Demek boyle etrafini mukus sariyor devamli. Istemem cikmasin kalsin yerinde.

  • bir varmis bir yokmus  (13.08.14 14:56:40)
Ilgilenip cevap veren tum arkadaslara tesekkurler,sabah doktora gittim,ogleden sonra sonuclari aldim simdi paylasayim basiniza gelirse ürkmeyin,bademcigim degilmis iltihapmis,iltihap bisure sonra et gorunumu alabiliyormus et degilmis ama.bogazda bademciklerin ustune yerlesiyormus.olay buymus korkulacak bir sey yokmus.doktorda vay kizim neden gelmedin falan demedi pek ciddiye almis bir hali yoktu kan tahlili yapti,yani bir deli ben degilim herhalde.genelde rahat biriyimdir de deli de demeyelim yahu.tesekkurler.

  • iki yüzlük  (13.08.14 18:48:36)