Onedrive'ın 1 tb alan vermesi

En son 25 gb civarı bi alana sahip olduğum onedrive'a bir girdim de 1 tb vermişler lan. Öğrenci indirimiyle office 365 almıştım ondan kaynaklıymış. Diğer servislere baktım da onlar da ucuz gözüktü gözüme. Niye bir anda böyle bir artış oldu ki, yeni bir teknolojik gelişme falan mı oldu? Şurada da haberi var:blog.onedrive.com ancak hala şaşkın durumdayım.

Oha çok iyiymiş. Haber verdiğin için çok teşekkürler acccra ve alanını güle güle kullan ;)

Ayrıca aylık 100gb 1,99$ olmuş, yalnız hemen baktım Google Drive'da fiyatlar zaten öyleymiş. Rekabet için eşitlemişler herhalde.

Şu an Onedrive'da 39gb alanım vardı windowsphone bonusu vs ile, bitince alabilirim gayet iyiymiş.

Bu arada Office 365'in tam olarak farkı-artısı nedir? Gerektiğinde office.com'dan bedava takılıyordum? Excel'de Word'de daha fazla özellik mi var nedir?
  • rodriguez2  (09.08.14 02:01:41 ~ 02:02:19)
Bir şey değil :). Genel bir durum var herhalde ama ben de anlamadım, yoksa bayram değil seyran değil %70 indirim ne alaka yani. Aradaki farka dair pek bir şey bulamadım internette ama ikisinin resmini karşılaştırmak adına şuraya yükledim bakabilirsin: imgur.com Geri kalan şurada anlatılmış:office.microsoft.com

edit: google başlatmış galiba:www.thewhir.com
Bizim yararımıza olduğu sürece yaşasın "cloud price wars".
  • acccra  (09.08.14 02:14:42 ~ 02:20:15)
yesinler birbirlerini :D bize yarayacak bu. Office 365 daha detaylı duruyor evet, o bildiğimiz microsoft office'in kırpılmadan internete uyarlanmış versiyonu herhalde.

Bu arada sizinkinde her ay 60dk skype görüşmesi de hediye ediliyormuş. Ama Türkiye'de sadece sabit hatlarda kullanılabiliyor ne yazık ki.
  • rodriguez2  (09.08.14 02:32:38)