hollowlife kafan mı güzel?

bunda ne var allasen?

"Tayyip'in iyi işleri?" başlıklı soruya yazdığınız cevap, "hollowlife" tarafından aşağıda belirtilen gerekçe ile silinmiş.

Gerekçe: Tartışma başlatıcı içerik.
Moderatör Notu: [yok]

Bir hata olduğunu düşünuyorsanız kendisine mesaj göndererek durumu bildiriniz, bu mesaja cevap yazmayınız.

Detay
Silinen Cevap: @ezeriko; paradan 6 sıfır atabilir ama tarihten asla.

(bkz: 6 kasım 2002 fenerbahçe galatasaray maçı)

bu iğrenç esprinin ardından ben de kapalı alanlarda sigara içme yasağı diyorum. sigaradan nefret eden biri olarak memnunum bu uygulamadan. içiyor olsaydım böyle düşünebilir miydim orası muamma işte.

benim de gayet ciddi ve soruya cevap olan bir cevabımı silmiş.

yüzme bilmeyen arkadaşımıza nasıl yüzme öğretebiliriz diyor, derse gitmek için imkanı yok diyor.

ben de youtube'da mutlaka bununla ilgili video vardır, onlardan yardım alın diyerek gayet mantıklı ve işe yarar bir cevap yazdım.

teşekkür ederim, sohbet vs gerekçesi ile silmiş?

nasıl yani ya? ciddi misin?
  • mea maxima culpa  (08.08.14 23:00:04)
doğru karar. mod olsam ben de silerdim. saçmasapan fitil ateşlemenin anlamı yok yani burası da sözlüğe dönmesin durduk yerde.

  • xenophobe  (08.08.14 23:12:45)
@xenophobe, espri olduğunu belirtmişim dimi?

  • lionel andres  (08.08.14 23:20:46)