Barış Akarsu'yu ve şarkılarını sever miydiniz?

Yoksa kendisi itici mi gelirdi size?

barış akarsu çok masum, iyi kalpli bir insan izlenimi oluşturdu ben de.

  • rock n roll  (03.08.14 19:18:06)
sevmezdim ama rahmet okurum hatırladıkça.

  • esmer  (03.08.14 19:18:17)
Sesini ve kendisini cok severdim, öldügünde cok uzulmustuj

  • ne istedigini bilmeden aglayan cocuk  (03.08.14 19:22:35)
Severdim, Yalancı Yarim'i de severdim, bayağı üzülmüştüm öldüğünde.

  • i was made for you  (03.08.14 19:26:27)
Severdim, tanırdım iyi insandı. Allah rahmet eylesin.

  • Son Müzakereci  (03.08.14 19:32:11)
Ikisi de degil.
ama populerlik ugruna cektigi dizi iticiydi.

  • yons  (03.08.14 19:35:00)
yarismadan hatirliyorum. allah rahmet eylesin. dinledigim biri degildi

  • exlibris  (03.08.14 19:35:50)
sonuçta onun şarkıları değildi ama yorumlaması güzeldi.

  • Sosyal teokrat  (03.08.14 19:38:45)
sevmezdim.

ama o artık bir halk kahramanı
  • siradisi00  (03.08.14 20:23:18)
Hiç hazetmezdim. Üretimsiz, taklitçi, sevilenlere benzeyerek sevilmeye çalışan bir şarkıcıydı. İmam sorsa, kötü bilirdik derdim. Allah rahmet eylesin.

  • Dunedan  (03.08.14 20:27:52)
şarkılarını ve kendisini severdim. sadece oynadığı yalancı yarim adlı diziyi sevmezdim.

yarışmayı kazandığı zaman hayat hikayesine bakmıştım biraz. gençliği(zaten çok genç öldü) çocukluğu hep çalışmakla geçmiş. amasra'da, ereğli'de, akçakoca'da falan epey mekanda çalışmış.
hatırlıyorum yarışma finali akşamı ereğli'de meydanlar onu desteklemek için dolmuştu.
  • bluesbass  (03.08.14 20:44:15)
hiçbir şey düşünmüyodum hakkında. ben de anlayamamıştım ona duyulan sevgiyi. ama olabiliyor böyle şeyler.

  • denne  (03.08.14 20:55:42)
severdim. ölümüne hala daha üzülürüm, üzerimdeki etkisi hiç geçmedi.
aklıma geldikçe açar dinlerim şarkılarını, hiç silmedim.

şu hayatta beni en çok derinden etkileyen ünlü ölümlerinden biridir.

ayrıca taklitçi, üretimi yok diyenlere el insaf diyorum. böyle denmesinin tek sebebinin çıkışını yaptığı ''ıslak ıslak'' cover'ının öne çıkmasıdır bence.

yoksa rahmetlinin özellikle son albümünde (düşmeden bulutlarda koşmam gerek) söz ve müziği kendisine ait, düzenlemesi oldukça kaliteli olan birçok parça var.

şimdi hatırlattın yine, üzdün akşam akşam. mekanı cennet olsun. ölene dek aklımdan silinmez herhalde.
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (03.08.14 21:11:48)
Hep sempatik buldum, dışarıdan iyi, mütevazi bir insan gibi görünüyordu. Şarkılarında Islak Islak yorumu ve yarışmalarda söylediği birkaç şarkı dışında bir şey bilmiyordum ama üzüldüm ölümüne.

  • aychovsky  (03.08.14 21:16:26)