uçak yolculuğunda takım elbise taşıma

takım elbiseyi valize mi atsam yoksa el bagajı olarak baş üstü dolaplarına mı koysam? yoksa fark etmez, her iki şekilde de şekli şemalı kayar mı? taşıyanlar nasıl taşımış acep?

hosteslere verin onlar ayrı bolmeye koyar.

  • mahpiua luta  (01.08.14 22:05:15)
@mahpiua luta hadi canım! öyle bir hizmet mi var?

  • piramitleri kimin yaptigini biliyorum  (01.08.14 22:06:50)
thy ile gittiğimde hostese verdim ayrı yere koydu.

pegasusla da yanıma almıştım ama emin olamadım şimdi nereye koyduğumu. ama el bagajı olarak yanıma almıştım her türlü.

atlasjetle gittiğimde hostese vermek istedim aldığım cevap "sktir git baş üstü dolabına koy" oldu.

o yüzden bence her türlü yanına al, en kötü baş üstü dolabına koyuyorsun. tam sığıyor, o yüzden şekli şemali kaymıyor.
  • ack3000  (01.08.14 22:07:49 ~ 22:08:46)
onur airle gideceğim. thy dışındaki havayolu şirketleri uçan köy otobüsü standartlarında olduğu için güvenemiyorum. neyse yanımda dursun garanti olsun.

  • piramitleri kimin yaptigini biliyorum  (01.08.14 22:11:50)
takim elbiseyle ve elbiselerle bicok seyehat yapan biri olarak ack3000e katılıyorum. Thy daha elit olduğundan ayri bolmeleri var fakat pegasus ve anadolujet gibi lowcost sirketlerde elinde tut herkes yerlessin ustteki dolapta milletin isi bitince en üste duzgun sekilde yerleştir. Bavula filan koyma sakın. Hicbi sey olmuyo

  • karacigerim vur kadehlere  (01.08.14 22:14:35 ~ 22:28:01)
Kırışmasından ziyade şöyle bir durum var.. Diyelim ki aşağıya verdiniz ve indiğinizde bavulunuz yok.. 7 saat sonra da toplantınız var.. İşte biz buna yan basmak diyoruz.. Elbise elimin altında olsun, kafam rahat olsun..

  • carradine  (02.08.14 10:48:15)