Tezgâh altı su arıtma cihazı önerir misiniz? ve birkaç soru...

Tezgah altına yerleştirilince tezgahta bir musluğu oluyor, büyük kolaylık sağlıyor. Bu yüzdentayım derken böyle bir şey almak istiyorum. Ama kafam karışık.

Hangi markayı önerirsiniz? Neden? Arıtayım derken suyun minerallerini mi yok ediyor acaba?

Bu konuda ne yapmalı?

arıtma cihazlarının yararlı mineralleri de arıttığı gerçekten söyleniyor. şahsi tecrübeme göre bu cihazlardan çıkan su da oldukça tatlımsı. bu da sertlik oranının bayağı düşük olduğunu gösteriyor ve bahsettiğim söylentiyi destekliyor :/

  • zgrydn  (19.07.14 16:45:10)
mineral kaybına karşı mineral ekleyen ve alkali filtresi olan sistemler bulunuyor. Biraz paraya kıyıp bunlardan almak lazım.

  • hematoz  (19.07.14 17:00:07)
Öneririm ama sadece ihlas in kini. Müthiş sistem müthiş bir tat. Kesinlikle tavsiye ederim 3 yıldır kullanan biri olarak. Plastik şişede su nedir ya? Fiyatı 1300 civarı idi en son.

  • enkolaykullaniciadi  (19.07.14 17:13:00)
www.cebilon.com.tr
ihlas'ın 10 yıldır kullanıyoruz. gayet memnunuz şimdilik. o zaman 1000 küsür tl'ydi. filtreler değişiyor zaten 6 ayda bir. o yüzden alınca uzun süre kullanırsın.
yeni sistemler varsa habersizim.
  • uzunuzunilgi  (19.07.14 17:26:58 ~ 17:27:40)