Roma'dan gece 2 de istanbul ucusu

Gece 12 gibi fuiminco havaalanına ulasmam mümkün mu yoksa su saatten sonra taksiden başka caren yok, git havaalaninda bekle mi dersiniz? Ucus gece saat 2 de.
O saate kadar vakit geçirebilir miyim roma'da? (Valizim de olacak) Saatlerce havaalanında beklemek istemiyorum yahu.
Bileti mecbur o saate aldim daha uygun saatler çok pahali.

O saate kadar termini istasyonu civarlarinda valiz emanet edecegim yer var midir?

termini istasyonundan shuttle otobusler sabaha kadar vardi dye biliyorum. ne zaman gtsem orda bekleyen otobusler goruyodum sen de gttiginde onlara sor, hatta icerde bir ofisleri var oraya da danisabilirsin. ben de gece 1 gbi falan binmistm dye hatrliyorum

  • rentts  (08.07.14 21:19:19 ~ 21:20:03)
tiburtina diye bir yerden trenle gitmiştik biz havalimanına akşam 10-11 gibi, hala varsa o da işinizi görür. yine tiburtinadan otobüs vardı ama çok sık seferi olan bir şey değildi. bir de yukarıda dendiği gibi terminiden shuttle var 2 havalimanına da ama bize pahalı gelmişti..

  • calzoncillos  (08.07.14 21:32:10 ~ 21:34:12)
O saate kadar termini istasyonu civarlarinda valiz emanet edecegim yer var midir?

  • delifaruk  (08.07.14 21:49:26)
hava alanı çok büyük ve keyifli bence git tadını çıkar.

  • kirazmevsimi  (08.07.14 22:16:41)
termini'de hala terravision otobüsler vardır. bu mevsimde 24 saat sık olarak vardır.

  • uykusunu yakalayan adam  (08.07.14 22:36:36)
sonuc:
en son shuttle 21:30'da.
Tren icin 2 secenek var, express olanlar 30dk da gidiyor 14euro, yavas olan 1 saat falan suruyor, 8euro. Trenlerde cok gec saatlere kadar yok. www.trenitalia.com burada gozukuyor. Termini istasyonunun iki tarafinda da shuttle otobuslerin kalktigi duraklar var, tabelada time schedule yaziyor.
Ornegin bu sitede www.tambus.it gece 12 ye kadar otobus var gozukuyor ama yok o saate kadar. Durakda yazan depature time gecerli.
Taksi ile gittim.
  • delifaruk  (04.08.14 08:25:27 ~ 09:55:52)