Yarım bırakılmış erasmus cv'ye eklenirmi?

Arkadaşlar ailevi sebeplerden dolayı yarım bırakılmış olan erasmus cv'ye eklenirmi? Eklenirse hangi bölüme yazılması gerekir?

ekle, geç. yarım bıraktığını bilmek zorunda değiller. arayıp soracak halleri yok. erasmus fln cv'de etkisiz eleman zaten, kimse erasmus'a bakıp işe almaz, ama şık duruyor işte. eğitim kısmına ekle, yarım kaldığını da belirtme.

  • trachemys scripta elegans  (05.07.14 17:11:29)
yaz gitsin ortamlarda yaptım dersin kim bilecek amk

ben 1 sene kaldım
dil kursları cartlar curtlar bir sürü şey var
3 kez iş değiştirdim bi allahın kulu bişey istemedi :)
  • croswell  (05.07.14 17:13:59)
erasmus cv'de çok önemli. çünkü yurtdışı deneyimi demek iyi inglizce demek, ayaklarının üzerinde durabilmek demek, görmüş geçirmiş olmak demek vs..

yarım bırakıldığını da sen söylemezsen fark etmezler. ben okulu uzatmıştım, en korktuğum şey de neden uzattın diye sormalarıydı çünkü tamamen goygoydan uzatmıştım. o kadar mülakata girdim, bir allahın kulu fark edip de sormadı.
  • juninho77  (05.07.14 18:42:06 ~ 18:44:13)