kızlar baksın - saç rengi vs

Şimdii, boyun hizasında saçlarım. Çok koyu bir kahve. Kaşlar daha da koyu, küllü bir siyah gibi. Suratsa bembeyaz. MAC NC 15 diyebiliriz.

Balyaj istiyorum böyle rastgele atılsın, daha çok önlerde olsun falan.
1. Bu boy saçta iyi durur mu, önce azıcık uzatayım mı?
2. Ne renkler olabilir? Hatta resim link mink varsa çok süper olur.
3. Kaş rengimi açtırmak istiyorum. Bunu kendim yapsam ne olur? Sanki simsiyah biraz sert duruyor.

Teşekkürler şimdiden.

@namus ninjası: çünkü çok sıkıldım namus ninjası. 30 yıldır aynı siyah saçlarla yaşadım ve çok abartılı olmayacak bir değişiklik istiyorum.

1. durur. eğer yüzünüze güveniyorsanız hoş durur beyaz tende.
2. beyaz tene kızıl ve sıcak çikolata iyidir.
3. kaşınızı evde kendiniz boya ile açmayın. kuaför 3 liraya doğal şeylerle açıyor.

yaz için koyu renkler tercih edilmez. daha açığa boyayın sonra koyulaştırın derim ben.
  • female demon  (05.07.14 10:55:53)
gayrı ihtiyari baktım, kız değilim. bu yazacaklarımı asılma ya da taciz anlama.

sadece bu bilgiler ışığında uu beybi derim ben buna. doğal hali buysa hiç dokunma. allah rızası için dokunma kadın. balyaj ne? allah aşkına bu balyaj ne ya? şu "erkekte karizma saç duyurusunda da yazdım, balyaj ne? bende doğalı var güzel tamam. ama baktım internete, yapayı hiç güzel değil. allah aşkına yapmayın şöyle şeyler.
  • namus ninjası  (05.07.14 10:59:39)
şuradan kendi resminizi yükleyip denemeler yapabilirsiniz: www.instyle.com

orta kahve üzeri 2 ton açığı seyrek atılmış gölgelendirme hoş durur bence.
kaşa ben olsam dokunmazdım.
şöyle bir şeyler olabilir:
hairstyletwist.com
cdn.blogs.sheknows.com
  • icemint  (05.07.14 11:09:57)
Bence dokunma. Koyu saçta balyaj hiç olmuyor.

  • tuborg yesili  (05.07.14 13:23:03)
ah ah bi doğal olamadınız. hep saç kaş açın.

  • neil manke  (05.07.14 21:25:11)