lg g2 mi lg nexus 5 mi ya da başka öneri?

1500 tl'ye kadar bütçem var kafamda şekillenen iki telefon nexus 5 ve g2 sizce hangisini almalıyım neden? ya da başka öneri verecek var mı? teşekkürler.

yazmaya üşenenler için dev hizmet;

anket.uludagsozluk.com
  • dinazorlar turkmus haci  (04.07.14 03:12:27)
batarya iyi olsun diyorsan g2, güncelleme manyağıysan nexus 5. kalanı aynı zaten

not: g2 kullanıcısıyım
ek: ilk defa akıllı telefon alacaksan g2
  • fatihdr  (04.07.14 03:12:52 ~ 03:14:06)
general mobile elite bakabilirsin, sony xperia z1 e bakabilirsin. Ben lg g2 kullanıyorum memnunum ama lg g3 çıktı yeni ona geçmeyi düşünüyorum yani telefon ile ne yapmak istediğine bağlı sadece internet düşünüyorsan ne bileyim e maillerine bakmak facebookta twiterda takılmak whatsappta konuşmak için istiyorsan ben iphone tavsiye ederim ama kaliteli fotoğraf çekmek istiyorsan samsung s5 e ve general mobile elite bakmanı tavsiye ederim. Ben 3 ay önce iphone 5s kullanıyordum şarjı 6 saatte bitiyordu orasını sevmedim telefonun bir de ekranı ufak biraz oyun oynamak için ideal değildi iphone 5s i sattım lg g2 ye geçtim kullanıcı yorumlarını okuyarak baya bi övmüşlerdi lg g2 yi övdükleri kadarda var hakketten. Htc lerede bakabilirsin ama dediğim gibi senin ne için kullanmak istediğine göre değişir. Bataryası uzun süre gitsin oyun oynayayım diyorsan lg g2 ve note 3 öneririm

  • hasanli  (04.07.14 03:13:10)
@hasanli

ilk önceliğim batarya bu da g2'de var. nexus'un google yapımı olması dolayısıyla arayüzsüzlüğü stabil olmasına, yağ gibi olmasına neden oluyormuş. z1 iyi ama fiyatı da iyi. g2'ye kaydı gibi gönlüm.
  • dinazorlar turkmus haci  (04.07.14 03:50:02)
bu arada g2 nin iki büyük handikapı var yazayım

- 16 gb alacaksan yer sıkıntısı, çünkü hafıza genişlemiyor

- düşük ışıkta rezil kamera performansı

al sana çektiğin 2 fotoyu göstereyim, kararı sen ver :)

gece çekimi: imgur.com

gündüz çekimi imgur.com
  • fatihdr  (04.07.14 04:10:52 ~ 04:11:08)
gece çekimi kötüymüş evet 32 düşünüyorum da. fotoğrafları, videoları telefondan google drive'a yükleme olayı yok mu?

  • dinazorlar turkmus haci  (04.07.14 04:38:07)
var tabi, o telefonun değil androidin özelliği

  • fatihdr  (04.07.14 04:53:17)
g2 kullanıcısı olarak g2 diyorum

  • alaimisema  (04.07.14 08:43:40)