sorum kadınlara

Seks hayatınızın neresinde ve sizin için ne kadar önemli? Aslında erkeklerde cavaplasa iyi olur fakat cinsiyet belirtirseniz sevinirim.

olmasi cok ekstra mutlu etmiyor ama olmamasi mutsuz ediyor. erkek.

  • babamasoliimbananickaldirsin  (28.06.14 20:56:34)
olması (partnerime aşıksam) mutlu ediyor ve önem taşıyor. yokluğu tabi stres ve mutsuzluk yaratıyor :(

erkek.
  • lesmiserables  (28.06.14 21:06:44)
ilk ve son seks deneyimim benim adıma iğrenç ve korkunç olduğu için, hayatımda olması gerekenden fazla öneme sahip şimdilik. "sevişsen geçer" durumundayım. ama çok şahane ve zeki olduğum için idare ediyorum durumu, yani sırf sevişmiş olmak için kendimce bayağı gördüğüm şeyler yapmamaya gayret ediyorum mesela. bu kibir olarak algılanmamalı. hoşuma giden hatunun peşinden koşarım ama nefes alıyor diye biriyle yatağa girmem örneğin, yapamıyorum.

sevgilisinden ayrılan ev arkadaşım "seks yapmayı özledim :(" diye ağlayıp, benim nasıl dayandığımı sorunca çok gülmüştüm. seks mi gördük lan, neyini özleyelim? bu durumu da mesela normalde insanlar paylaşmaktan çekinir biraz, "sevişemediğimi bilmesinler" der. benim aklıma gelmiyor mu? geliyor, ne yalan söyleyeyim. 20 yaşına gelip de sadece bir kişiyle öpüşmüş olmak canımı sıkıyor bazen, çok sevdiğim birinin sırf acemiliğim yüzünden beni terk edeceğini düşünüp üzülüyorum ama nabiyim aq kendimi reddedecek değilim, olana odaklanmak ve yanlış varsa onu düzeltmek her zaman daha iyi.

20, erkek.
  • pescador  (28.06.14 21:10:42 ~ 21:11:51)
Belli bir olgunluk ve yaştan sonra mutlaka olması gerektiğini düşünüyorum her insanın hayatında, beni mutlu ediyor zaman zaman tedirginliklerimden dolayı uzak dursam da kesinlikle hayatımda beni mutlu eden sayılı şeylerden biri.kadınım.

  • tuborg yesili  (28.06.14 21:24:05)