Oyun Konsolu Tavsiyesi

Panpalar,

Güzel bir oyun konsol tavsiyesi verin şu kardeşinize.

Şimdi durumu şöyle özetleyelim :
1) Konsolu Türkiye, Amerika, Dubai vs muhtelif yerlerden alma imkanı mevcut.
2) Fiyat konusunda net bir sınır yok ama nerede ucuzsa oradan alırız tabii.
3) Online oynamak gibi bir derdim yok.
4) Oyunlara onyüzbinmilyon baloncuk bayılmak istemiyorum, orijinal alabilirim ama az miktarda olur.
5) Kırdırma işlemi yapılmış, oyun yüklenmiş, eve götür al oyna tarzında bir alet de kulağa cazip geliyor.
6) Oynanacak oyun türleri arada bir futbol, genellikle bizim hanımla oynanacak türde keyifli oyunlar olur.

Tavsiyelerinizi ve buna bağlı olarak nedenlerini açıklarsanız çok sevinirim.

Peşinen teşekkürlerimle,

bu dediginizin hepsi ps3 te mevcut.eşle oynanacak oyundan tutun da, futbol, 3d oyunlar, move oyunları falan her şey mevcut.

ve en önemlisi de kırılmış olması. internetten arastirirsaniz bir kereligine orjinal oyun parası vererek hard diske dünya kadar oyun yüklenir bir daha ugrasmasiniz. ve baya ucuzladı alet. 500 - 600 liraya son çıkan kasasını alabilirsiniz.

ps4 son çıkan konsol ama, şimdilik kriterlerinizi karşılamıyor.
  • Neill  (27.06.14 10:45:36)
tavsiye edilcek durum yokki ortada cep telefonu almıyorsun sonucda iki secenek var önünde ya ps3 alıcaksın yada xbox ama oyun çeşitliliği ve kırılmış iyi bi cihaz istiyorsan ps3 al bak keyfine hatta artık kırdırman bile gerekmiyor psnetwork de pek çok oyun çok ucuz fiyata satılıyor direk ps3 e indiriyorsun oynuosun..yanlış hatırlamıyorsam suan ps3 superslim modelleri 489 gibi bir fiyata büyük marketlerde indirimde

  • aurora90  (27.06.14 10:50:44)