Yeni iş,ücrev vs ...

Yeni bir işe girdiğinizi düşünün. Baya da ilgilendiğiniz bir alanda. Fakat deneyiminiz yok ve stajyer olarak girdiniz (yani sizi o halinizle bile işe aldılar). Maddi anlamda beklentileriniz ne olurdu ? Örneğin yol+maaş+sigorta+yemek gibi mi? Yoksa hani maaş + sigorta + yemek olsa bana yeter yol karşılamasalar da olur der misiniz ? Ayıp olmayacaksa rakamlarla izah etmem gerekirse işte 1000tl maaş + 200tl yemek + sigorta ideal mi ?

ps: Arkadaşın hatırlatıp da belirtmeyi unuttuğum detaylar. Özür diliyor ve ekliyorum. Güzel sanatlar fakültesinde öğrenciyim,İstanbul'da oturuyorum; reklam ajansı; pozisyon stajyer/yardımcı grafiker; istenilen,bahsi geçen programlara en azıdan başlangıç/orta düzeyde hakimim..

hangi sektör, hangi şehir, eğitim durumun ne, hangi düzey bir üniversitedesin, ne gibi donanımlara sahipsin... bu soruların hiçbirine cevap yok. maddi anlamda kimse mantıklı cevap veremez

edit: ayrıca o dediklerin rakam değil sayı
  • dinsiz adam  (23.06.14 23:30:41 ~ 23:31:25)
Varsayımsal olarak bir soru soruyorum arkadaşım.Senden bana net bilgilerle,net cevaplarla gelmeni istemememişim zaten. Gece gece yardımcı olmak yerine ne yapsam da milletin sorusunu yersem diye uğraşacağınıza bilginiz varsa cevaplayınız yoksa geçip gidiniz...

edit: Sayılar rakamlardan oluşmuyor çünkü,derdimiz bir o şuan.
  • yqzkrttpli  (23.06.14 23:44:30 ~ 23:44:51)
varsayımsal cevap vereyim o zaman. yürüyerek git boşver yol parasını

  • dinsiz adam  (23.06.14 23:47:06)
Yolsa esas olay çok beklemeye gerek yok, olursa iyi olur o kadar

  • denizini arayan marti  (24.06.14 00:20:55)