Ehliyet almak zorlaşacak mı?

Motor ehliyeti almak istesem, çok mu zor olur?

2 yıl stajer oluyor muşuz diye bir şeyler çıkmıştı bir ara.

iki yıl stajyer muhabbeti neredeyse bi 6-7 senedir var. varmış yani öyle diyorlar. şu an öyle bir yasa yok bildiğim kadarıyla.

  • vedat chili peppers  (13.06.14 11:04:18)
5 senedir aynı geyik, bir bitmedi anasını satayım.

"abi ehliyet almak çok zorlaşacakmış, artık öyle herkes alamayacakmış."

bir bok olduğu yok. rahat ol. zorlaşırsa da sınavı zorlaştırırlar biraz. o da anca türkçeyi zor konuşan, kalem tutmayı bile bilmeyen, cem yılmaz geyiğiyle "kan grubunu bilen var mı?" sorusuna "var, kırmızı!" diyen adamlara falan zor gelir. seni beni etkilemez.
  • sir gawain  (13.06.14 11:07:23 ~ 11:09:17)
2003 de ben stajsız ehliyet alan son gruptum 2003 diyom bak
İnanma o haberlere

  • basond  (13.06.14 11:08:27)
deli gelir kapısı ehliyet işi. her ehliyet dönemi çıkıyor bu haberler o yüzden. merak etme.

gerçi şimdi şom ağzımı açtım diye on yıldır değişmeyen sistem değişir belli olmaz.
  • tescillimarka  (13.06.14 11:08:36)
ya... ne kadar zorlasabilir? surada kendini ifade edebilen birisi icin zorlasabilir mi?

  • o da olur  (13.06.14 11:19:07)
2015 itibariyle başlayacak biliyorum ben. hatta ona göre düzenleme yapıyorlar. full çekiyor şu an kurslar.

  • westblack  (13.06.14 12:03:57)
Ehliyet kursları parasız kaldıkça basıyorlar böyle bilgileri piyasaya.

  • anonymice  (13.06.14 12:06:42)
Stajyerlik değil ama sınavın zorlasmasi söz konusuydu. Hatta geçen sene başlanmıştı uzun ve zor sınavlara birkaç yerde pilot olarak ama sonra ne oldu haberim yok.

  • yumurtaninipanailefircalanmayantarafi  (13.06.14 12:43:02)