Kavga etmeli miyim?

arkadaşlar çok can sıkıcı bir durum var.

eski kız arkadaşım beni aradı. bir çocuk bundan hoşlandığını söylemiş. daha sonra kimsenin olmadığı bir yerde öpmeye çalışmış. bizim kız rahatsız olmuş istemediğini söylemiş. sonra çocuk aramış bana sapık muhamelesi yaptın demiş. iki gün sonra bu olay devam etmiş, çocuk konuşmak için çağırmış ama ileri gitmeye çalışmış. eski kız arkadaşımda kaçmış. beni aradı çok korkmuş vs.

bu gün yine aradı çocuk yine selam vermiş. bu da gidip tokat atmış. çok korkuyormuş. ne yapmam gerekiyor. çocuğu bölümde aradım taradım gitmiş. kafayı yemek üzereyim. nasıl davranmam gerekiyor kavga mı etmeliyim dövmeli miyim yoksa çok mu normal birşey.

kız sana sığındıysa git konuş. döv demiyorum ama kızı sahipsiz bırakma, git çocukla birader kız istemiyor daha ne zorluyorsun falan de. ama eğer çocuk utanmaz çıkarsa ağzını parçala

edit: yahu kızı tanımadan bir sürü senaryolar yazılmış, kaşar yapılmış. türk abazasını bilmiyor musunuz yapmayın nolur. illa kuyruk sallamasına gerek yok. bi an denk gelse gözüne baksa millet "verecek lan bana baktı" diye coşuyor.

sen kızı eski meski diye sakın yalnız bırakma. kız sana sığındıysa sana güveniyor demektir. gerekirse ağzını bile kır lavuğun.
  • GibsonRulesv2  (09.06.14 16:57:11 ~ 17:11:07)
Öncelikle eski kız arkadaşın bir şekilde korkusunu yatıştırsın, çocuğu gördüğünde de korkmasın karşısında, bunu bir şey olursa telaşlanıp eli ayağına dolanmasın diye söylüyorum.

Kız kararlı ve sert olursa çocuk korkar ve uzar.

Çocuk ararsa, elinden kolundan tutmaya çalışıp konuşalım senın derdin en diye kıza dayılanırsa, çok net bir şekilde çocuğa ikilemesini söylesin. selamlarını filan görmezden gelsin ama laf atarsa ağzının payını versin.

Baktın olmuyor, çocuğu al karşına korkut biraz, uzak durmasını söyle.
  • kaymaktutmayansicaksut  (09.06.14 16:59:51 ~ 17:00:14)
O senin ESKİ KIZ ARKADAŞIN. Artık sana ne? Neden senden medet umuyor? Tamam "kötü ayrılmadınız, arkadaş kaldınız" vs ama şu an emin ol o kızın tek niyeti seni zaten böyle çıldırtmak, kıskandırmak ve ilgiyi yeniden üzerinde hissetmek.

Allah aşkına kanma şu oyuna. Hem çocuk daha sonra arayıp "bana sapık muamelesi yaptın" gibi bir şey diyorsa demek ki aslında sapıklık yapmadı da senin eski sevgilin biraz abarttı. Kimse kimseyi bi sinyal almadan çat diye öpmeye kalkışmaz. Eski sevgilin madem istemiyor, pas vermiyorsa neden o çocukla başbaşa, kimsenin olmadığı bir yerde kalıyor? Madem çocuk kendi kendine öpmeye kalkıştı, asıl tokat o zaman atılmaz mı? Ne demek "istemediğini söylemek"? Kız, bildiğin ikinize de ayak yapıyor, o çocuğu da süründürerek daha çok ilgi toplamak istemiş.

Selam verene tokat atmak nedir ya ahsdajksh. Çok korkuyosa mal gibi tenha yerlerde çocukla defalarca buluşmasın.

Hey allahım. Ne dövmesi. S.kleme bile, kendine gel. Hep sana güvenerek mi devam edecek hayatına bundan sonra? Daha neler.
  • pandispanya  (09.06.14 17:02:27)
kızla nasıl ayrılmıştınız?

kız senden intikam almak istiyorsa, bir erkeği tahrik edip kendini tenhada taciz ettirmek bir kız için zor bir iş değil. ufak cinsel imalarda bulunup bir erkekle tenhaya giderseniz, erkek de sizi öper arkadaş. sonra ben öyle demedim, bana saldırdı, taciz etti falan da filan da.. ilgi manyağı olabilir kız.
  • vfgerty  (09.06.14 17:07:44)
Ben korktuğum ve beni taciz eden birine tokat atamam şahsen.

Adı üstüne korkuyorum nasıl tokat atayım?

Kız ayak yapıyor. pandispanya +1

Kavga mavga etme. İlla müdahil olacaksan çocuğu bul konuş. Birader bu kız beni aradı senden rahatsızlık duyduğunu söyledi mevzu nedir de. Çocuk yavşaklık yaparsa o an karar verirsin zaten dayak mı hak ediyor küfür mü. Şimdilik sakin ol.
  • buzbebek  (09.06.14 17:08:50)
hayret seks cevapları haricinde ilk defa @pandispanya'ya katıldım

her şey bi yana kız blöf yapıyor da olabilir. ilgi manyağı biri de çıkabilir
  • rapon  (09.06.14 17:11:22)
kardeş, adres veriyorsun senin yerine o piçin hayatını ben sikiyorum raad ol. [ciddiyim]

  • prompter  (09.06.14 17:23:08)
cocuk okuldan mi? idare'yle gorusmek zorunda kalmak istemediginizi soyleyin. kavga lazim degil.

  • o da olur  (09.06.14 17:25:07)
eski kız arkadaşın sana sığındıysa git önce çocukla efendi efendi konuş amacın asla kavga etmek olmasın olayı birde onun ağzından dinle.

Sonrasına kendin karar ver. Ha harbi sapık gibi bişiyse koru tabi kızı ama belki çocuk bile haklı olabilir.
  • basond  (09.06.14 17:52:15)
@pandispanya + 31

  • jamswety  (09.06.14 17:59:42 ~ 17:59:58)
hoşlanmadığı adamla neden yanlız kalıyor ?
rahatsız olduğu adamın yanına neden gidiyor ?
çocuk konuşmak için çağırabilir yahu neden gidiyor.
kız biraz safça sanırım.

boşverin sevenlerin arasına girmeyin.
  • canseven  (09.06.14 22:01:33)
çok dahil olmak istiyorsan dövmek değil ama gidip konuşabilirsin çocukla. hikayeyi bir de onun tarafından dinle. hakkaten manyaksa zaten arıza çıkarıp saçma sapan konuşur kız haklıymış dersin. yok belki de diğerlerinin dediği gibi kız ona farklı davranıp sana farklı anlatmıştır. boşuna kavgaya falan gerek yok.

  • merena  (09.06.14 22:07:03)
kesinlikle git ve döv. çocuk dayağı 5 kere haketmiş. bir keresinde dayağı hakaden bir çocuğun yanına gittiğimde özür dilediği için kıyamamıştım ve dövmemiştim. çocuk arkamdan enayi dedi. git ve ağzına ağzına vur direk.

  • troll degil  (10.06.14 04:44:25)
aaa dur lan gaza gelip coşmuşum. eski kız arkadaşınmış, bırak lan siktiret.

  • troll degil  (10.06.14 04:45:11)
kız seni kullanmaya çalışıyor. bodyguardı değilsin onun, dahil olma mevzuya.

  • troll degil  (10.06.14 04:45:57)
Kız eski ve böyle bir olayı sana ballandıra ballandıra anlatıyorsa ortada sağlam kolpa var. Sazanlama.

  • arnold schwarzeneger  (10.06.14 09:06:24)