Ekşi Sözlük başlıkları hakkında.

Selamlar,
Hepimizin bildiği gibi entrylerin otomatikman oluşmuş numaraları var .

Başlıkların numaraları var mıdır? Varsa bir başlık numara ile sözlükte nasıl aranır?

Örneğin

eksisozluk.com

bu başlıkta 4412147 numarası var. Bu başlığın numarası mıdır? Eğer cevap evet ise sadece numara girilerek bir başlığa nasıl ulaşılabilir. Ayrıca bu linkteki tarihte başlığın açıldığı tarih midir?

Teşekkürler.

o linkteki tarih, o başlığa o tarihte girilen entry'lerin gözükmesini sağlayan bir detay. başlığın açılma tarihi değil.

sadece numarayla başlığa gidilmiyor diye biliyorum.
  • himmet dayi  (02.06.14 23:16:31)
başlıklar için numara yok.

  • xenophobe  (02.06.14 23:21:01)
eksisozluk.com

ben biraz deneyerek id ile de başlık getirebildim ama tamamen atmasyon getiriyor. istediğin id yi nasıl bulursun bilmiyorum.
ssg'ye söylemeyin uçurmasın beni askjfha

not : şimdi baktım da tekrar bu da yemiyor olabilir, yanlış gördüm sanırım.
  • coding4life  (02.06.14 23:28:52 ~ 23:30:26)
@coding4life id ile 1 nolu başlık bulmaya çalıştım. Ki pena hem 1 nolu entry hem de 1 nolu başlık ama çıkmadı.

  • balikci filozof  (03.06.14 00:08:05)