acaba ne kadar azız

bu son gezi olaylarından falan sonra iyice azınlıkta olduğumu hissediyorum tamam belki çevremle aynı kafadayım ama bir insanın çevresi 20 olsun 30 olsun ya bütün bir ülke? kendimi temsil edilmiyor hissediyorum ki öyle..
Zaten bir allaha havale yaşıyoruz durumu var genel olarak ülkede ama son hissiyatımdan sonra allahta unuttu bizi diyorum.
(inancım oldukça zayıf ama bu kalıpları kullanmak gelenek sanırım inşallah gibi ) :D

var mı bizim azınlıktan olanlar ? yalnızlığımı unutayım biraz hadi yardırın yorumlarınızı be!

biz kimiz? tamam gezi şahane ama o birliktelik bittiğinde biz hala yarı aydın, yarı tutucu, kendini ifade etmekte sıkıntı çeken, örgütsüz, antisosyal bireyleriz. her insanla uzlaşırım ama aha bu beraber yola çıkılacak adam dediğim bir avuç insan var anca.

  • namus ninjası  (01.06.14 00:46:58)
merak etme o kadsr da degil. en azindan o kapi onunde cekirdek citleyen kadinlsrin ellerinde tencereyle disari ciktigini gordum. her olaydan uzak durmami isteyen annemin git ama kendini koru dedigine sahit oldum.

sana saadece sunu soyleyim her neye inaniyorsan inan ama saglam inan. cunku boyle zamanlarda insanlar inanclariyla guclu kalir.
ve benim inancimda hic bir sey oyle yasansigiyla kalmiyacak. bu topragin altids var iskocyali.
  • kutsalbok  (01.06.14 00:48:02)
Az çoktur? :/

  • ay nov kung fu  (01.06.14 00:50:43)
en azından kendi çevrenle aynı kafandaymışsın yat kalk şükret

  • niye ama  (01.06.14 03:37:07)