Roma'dan en ucuz şekilde dönmek

selamlar,

15 günlük interrailin sonunda 30 temmuzda roma'da olacağım ve o gün istanbula dönmem gerekiyor, uçak biletleri 500 liradan başlıyor ve benim daha ucuz bir şekilde dönmem gerekiyor, roma sofya yapıp trenle falan dönmeyi düşündüm ama başka alternatif önerisi olan ya da ucuz bilet bulabileceğim bir havayolu şirketi bilen var mı?

şimdiden teşekkürler

kayak.com
skyscanner.com

buralardan da bulamadıysan bilemedim.
  • anonymice  (31.05.14 20:09:23 ~ 20:12:37)
onları çoktan inceledim, başka bir alternatif arıyorum.

  • notinhere  (31.05.14 20:11:17)
Brindisiden izmire feribot var €70 idi en son. Ancona ve bari'den de vardır buyuk ihtimal.
Balkan flexipass alabilirsin o bilete italya+yunanistan feribotu dahil

  • buhebu  (31.05.14 20:20:33)
Dönüşün illa ki roma'dan olacaksa şu alternatiflerin var. Eğer italya'nın diğer şehirlerinden de dönebilirsen başka alternatifler doğabilir.

Roma - Bükreş (90€) ~ wizz air
Bükreş - İstanbul (39€) ~ bosfor ekspresi

Roma - Sofya (141$) ~ bulgaria air
Sofya - İstanbul (20€) ~ bosfor ekspresi

vee en can alıcısı:

Roma - Selanik (60€) ~ easyjet
Selanik - İstanbul (80-100 tl arası olması lazım) ~ ulusoy, derya turizm, metro turizm
  • tahrik olmusken objektif olamam  (31.05.14 20:30:32 ~ 20:35:30)