Taksim yayalaştırma projesi ne güzel olmuş lan

Her yer beton falan.

Memnunuz di mi hükümetten?

dha.com.tr

Bence mikembel. Sehirciligin geldigi son nokta. Allah hukumetimizden razi olsun.

  • ay nov kung fu  (31.05.14 13:13:26)
ordaki gereksiz parkı da iptal edip asfalt dökselerdi daha mikemmel olurdu ama işte, olucak zamanla.

  • salem330  (31.05.14 13:18:28)
  • pescador  (31.05.14 13:20:51)
paristeki di mi?

  • olmayacakdualarinamindeyicisi  (31.05.14 13:22:03)
Paris ne amk? Taksimin betonunu hiç bi şeye değişmem.

  • otonom  (31.05.14 13:27:30)
allah'ın izni ile hedef 2071. betondan ağaç yapacağız ağaç! göreceksiniz, tüm islam aleminin medar-ı iftiharı olacağız.

  • tonoto  (31.05.14 13:31:35)
biz izin vermedik abi, o yüzden böyle beton falan. biz oraya gidip vandallık yapmasaydık adamlar oraya mera yapıp kuzu koyun otlatacaklardı. ben çok pişmanım gittiğimze, zaten ilk gün ben de oradaydım ama sonradan gerçeği anladım.

  • baba jo  (31.05.14 13:31:40)
Bence Taksim meydandan aşağıya Galatayı da dahil ederek komple yıkılıp beton dökülsün. Sahile falan daha rahat ineriz.

  • secilmis uye  (31.05.14 13:32:31)
Gecen haftalarda soyle osmanbeyden taksime eski gunleri anarak salina salina yurudum, meydana bir geldim dibim dustu. O nasil bir guzellik, nasil akillica bir planlama. Metronun orda yol va isik kalmis mal mal isigi bekliyorum bozulmus dedim sonra baktim araba gecmiyor, bir haller olmus. Meydan isinin vataninda yasiyorum ama turkiye italyaya cok buyuk fark atmis bu konuda.

Edit. Saka bir yana umuyorum ki bu son hali degildir. Uygulama icin bekleyen guzel bir meydan duzenlemesi yesillendirilmesi projesi vardir diye umuyorum. Soyle hos oturma alanlari, agaclar, gecici sergiler yapilabilmesi icin paneller fln.
  • nwnd  (31.05.14 13:33:16 ~ 13:36:22)
hah buldum malzemeyi. şununla süsleme yapılsa güzelliğine güzellik katılır. beton sıkıntımız olmadığı için kolaylıkla yapılabilir.

i.imgur.com
  • tonoto  (31.05.14 13:36:56)