hayattaki en büyük idealiniz nedir?

acaba nedir nedir? yalnız zengin olcam, süper olcam yazmayın. yok yazın onun yerine. ciddi, makul, üzerine çalıştığınız bir şey varsa onu istiyorum. teşekkürler

günlük hayatta: mutlu olmak, mutlu etmek.
uzun vadede: tüm dünya ülkelerini görebilmek.

  • dessy  (27.05.14 23:17:09)
ressam ve heykeltraş olmak isterdim. resimle uğraşıyorum zaten, heykele de çok meraklıyım kursa başlayacağım.

  • rock n roll  (27.05.14 23:17:12 ~ 23:17:49)
seni bulacam

  • late viper  (27.05.14 23:17:19)
yanlis hatirlamiyosam drogba demis yakın zamanda "hayattaki en büyük amacım iyi bir insan olmak"

  • sylow  (27.05.14 23:18:19)
çalıştığım endüstride çılgın güç ve para sahibi olup varımı yoğumu işçi kesimi gençlerinin burslu okuyabileceği bir sinema okulu geliştirmek.
bunu gerçekleştirmek için hindistan'da aktris olmayı planlıyorum.
ivit.
  • raavann  (27.05.14 23:22:22)
Süpermen olmak istiyom. Betmen de olur ama süpermen öncelikli. Sonuçta süpermenin gözleri lazerli, kendi kendine uçabiliyo ve kıriptonlu :)

  • armagan  (27.05.14 23:24:07)
idealim yok televizyonun taksidi bitince onuda alıcam

  • all girls dream  (27.05.14 23:24:31)
gerçekleştirebileceğim, şu an için gerçekçi olan hedeflerden öncelikli ikisi yazar ve pilot olmak. bunun dışında elektronik müzik yapabilmeyi, istediğim gibi bir adam olabilmeyi falan isterdim. ama önce yazmak ve uçmak.

bir de ilgi ve sevgi gösterince götü tavana vurmayan, yaşadığı ilişkinin ağırlığını kaldırabilecek sağlam bi mistress istiyorum. bdsm olayı değil ama. hayata yayılabilecek bir şey. yazılarımda bana ilham versin. neblim kimseyle paylaşamadıklarımızı birbirimizle paylaşabilelim. o tarz bir insan.
  • pescador  (27.05.14 23:26:07 ~ 23:27:34)
Pideci acmak.

  • kutsalbok  (27.05.14 23:28:15)
su anki en buyuk idealim kendimi onumuzdeki subat ayinda gordugum gibi olmak. hayatimda pek cok degisiklik yapmam gerekecek bunun icin, onumuzdeki aydan itibaren de bu degisiklikleri peyderpey hayata gecirecegim, bakalim nasil olacak.

  • fakyoras  (27.05.14 23:32:24)
  • babamasoliimbananickaldirsin  (27.05.14 23:52:30 ~ 28.05.14 00:46:46)
En yakın zamanda ulaşılabilir iki tane idealim var.

-İyi bir işim var ama vardiyalı çalışıyorum.Yakında terfi alıp normal mesaili çalışmaya başlamayı istiyorum.Son bir senedir yakında diyorlar ama umudumu kaybetmemeye çalışıyorum.
-En düşük donanım seviyesinde bir arabam var.Gittiğim berberde de aynı arabanın en üst donanım seviyelisi var.Yakın zamanda satmayı planlıyor.Kendi aracımı düşündüğüm fiyata satmak ve sıkı bir pazarlıkla diğer arabayı almak istiyorum.
  • Evocati  (27.05.14 23:58:09)
drogba +1

  • exlibris  (27.05.14 23:58:53)
Kararsızlığımı yenmek.

Aşçı olöak ile scout olma arasında gidip geliyor hayallerim. Tabi ki aşçı olmak her türlü mümkün. Ama gönül ister ki Beşiktaş'a scout olayım. Bu aralar araştırmaya bile başladım.
  • aguilas negras  (28.05.14 00:04:34)
yazın bir kenara.üniversite kurmak.

  • dedim dedim de kime dedim  (28.05.14 00:06:00)
dünyayı tek devlet, tek bayrak ve sivası başkent olarak birleştirmek istiyorum. sonra dünyadaki açlık, hastalık, para, kapitalizm, komünizm, demokrasi gibi sorunları ortadan kaldırıp uzayı ve insanı anlayacak büyük araştırmaların yapldığı bir aydınlanma çağını başlatmak istiyorum.

  • kallesnikof  (28.05.14 00:11:41)
tum korkularimdan arinmak.

  • John Finn  (28.05.14 00:30:44)
tik atmamissin, daha cok cevap gor diye verdim linki. oradaki cevabimi yapistirayim en iyisi.

Dunyanin her kitasinda wingsuitle close contact base jumping yapmak. Buna gotum yemez ama, olmek istemiyorum.

Redbull air racing de yarismak. Bu olabilir ama zor.

Deltakanatla bir dunya rekoru kirmak. Bu olur, olacak. Ama yine de sinirlari zorluyor.
  • babamasoliimbananickaldirsin  (28.05.14 00:47:09)
Safari

  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (28.05.14 00:48:03)
bireysel olarak yurtdisinda calismaya baslamak var, almanya ozellikle. kanada da ihtimaller arasinda.

ama daha uzun vadeli olanlar arasinda, egitim uzerine bisiler yapmak var. yeni nesil egitim teknolojileri uzerinde arastirma/gelistirme yapmak istiyorum ciddi anlamda. birisi universite acmak demis mesela yukarda, onun gibi farkli bi okul acmak cok isterim.
  • hjarteblod  (28.05.14 00:53:43)
rahat bi adam olmak. insanlara alışmak.

  • sttc  (28.05.14 01:03:39)
sayfiye (dağ evi)
golden retriever
honda cbr 250cc
specialized s-works
daktilo
kütüphane ve binlerce kitap
kalem
kağıt
müzik
yalnızlık
  • papillon7  (28.05.14 01:04:15)
en kısa zamanda bu cevaba tik almak :p
kuledibinde ev.

  • gündüz m  (28.05.14 01:14:43)
başladığım romanları bitirmek istiyorum. sonra da kitapçıların raflarında görmek. gördüğüm gün de deniz kıyısına gidip bu duyuruya yazdığım cevabı düşünürüm herhalde. en büyük idealimin bu olduğuna şu an karar verdim çünkü.

  • cilgin korsan ces  (28.05.14 01:20:23 ~ 05.06.14 02:00:44)
neyse iste, onu bulmak...

  • o da olur  (28.05.14 01:23:22)
Rio'ya yerleşmek

  • mehmet lutfi  (28.05.14 17:26:36)
okulu bitirip bilgisayar mühendisliğine geçmek düzenli ilişki kurmak

  • bluebey  (23.09.14 20:42:44)