Şu sıralar neden herkes atarlı?

Yok burayı bırakanlar, site üzerinden kavga edenler, ettiği kavgaları gün yüzüne çıkaranlardan bahsediyorum.

Nedir bu sinir durumu?
Normal hayatta da böyle bir sinir patlaması yaşıyorlar mı acaba?

Gezegenlerin hareketi ile ilgili olabilir belki. Ben de çok kötüyüm bugünlerde.

  • Lola90  (22.05.14 23:00:46)
Bahardandir belki

  • Idonthaveausername  (22.05.14 23:00:47)
Gecenlerde yolda bir kadin gezegenlerle ilgili bisiler diyodu, lola90+1

  • Idonthaveausername  (22.05.14 23:01:17)
manyaklar ya, cilginlar

SEV! cunku sevmek en kolay ^^
  • hjarteblod  (22.05.14 23:01:56)
Normalde de öyle. Yaz yaklaştıkça ve havalar ısındıkça insanların tahammül seviyeleri kalmıyor. Herkeste bi sinirlilik hali var.

  • mornie  (22.05.14 23:02:33)
ben de merak ediyorum. kimsenin en küçük bir şeye bile tahammülü kalmadı. bir ortamda bir araya gelsek herkes yakaladığına dalacak. topluca yogaya mı başlasak acaba? evrene pozitif enerji mi yollasak napsak?

  • rock n roll  (22.05.14 23:02:57)
Evet öyle bir durum var, ben de sinirliyim bir kaç gündür.

  • [silinmiş]  (22.05.14 23:03:06)
Ben de cok sinirliyim, hrr!

  • Idonthaveausername  (22.05.14 23:04:04)
troll sayısı azlığından.

eskiden trollere atarlanıp rahatlardı herkes.
  • glori  (22.05.14 23:04:09)
bence tam tersi troll patlaması var şu an duyuruda.

  • basond  (22.05.14 23:05:02)
ben ayın 5'inde burdan sktir olup gideceğim, o zamana kadar yapacak hiçbir şeyim olmadığı için çok fazla gergin ve agresifim. odada tıkılı kaldım canım hiçbir şey istemiyor. normalde zaten böyle yaşıyorum odadan çıkmıyorum ama "varsayılan" bu olduğunda problem olmuyor. gitmek için can attığın zaman vakit geçmiyor işte.

yer yatağım var zaten, kaldırdım duvara dayadım onu, murat kekilli'nin seni çılgın hadi oradan klibindeki gibi duvardan duvara çarpıyorum kendimi. kafayı yicem daha 13 gün var.
  • pescador  (22.05.14 23:05:14)
  • f_d  (22.05.14 23:06:40)
Az önce bi' duyuruya yazacaktım da vazgeçmiştim. Günlerdir burda epey bir gerginlik dönüyor. Anlamadım ben de. Ebebeynlerimin kavga edişini izler gibi ":(" böyle izliyorum.

  • ay nov kung fu  (22.05.14 23:09:25)
yaa ben göremedim hiç atar kavga ihtiras şehvet sinir kızgınlık. ben de eğlenmek :( ben de heyecann..

basond ozaman dediğim yine geçerli. madem troll patlaması varmış bu aralar onlara vardır atar.. hmmmss biraz duyuru açmamın zamanı gelmiş.

soma bizi üzdü yıprattı onun bir sonraki aşaması bir mutsuzluktur belki bu yansıyan?
  • glori  (22.05.14 23:13:30)
Sekssizlikten. Bahar da geldi, elbiseler daraldı, geniş omuzlar, dolgun memeler falan daha belli ama tık yok. Ondan işte.

  • armagan  (22.05.14 23:15:11)
- bastırılmış öfke, yöneltilmemiş nefret.

  • dafaiss  (22.05.14 23:17:10)
kötü olaylar yaşanıyor ülkede. akıl sağlığımızı korumak açısından ne kadar yokmuş gibi davranmaya çalışsak da etkileniyoruz bir şekilde. bunun dışında kendi hayatımız da var, onda da yolunda gitmeyen birçok şey olabiliyor. enerjiyi boşaltmak istiyoruz, olur olmadık insanlara patlıyoruz sonra.

  • devilred  (22.05.14 23:50:49)
çok doğru demişsin, troll patlaması var bence de. hatta birkaç tanesi var ki duyurunun en tanınanlarından, en çok attığı ve troll olduğu sanılan. eminim ki bunu diyince bile tahmin edersin kim olduğunu.

ayrıyeten bu atarlı tavırları da ben ülkenin durumuna bağlamıyorum hiç, böyle insanlar gerçek hayatta da var. kendisini bir bok zanneden kibirliler yani.
o insanlar dışarda nasılsalar burda da öyleler. veya dışarda o kadar ezikler ki kimsenin kendilerini göremediği bilemediği duyuruda alakasız insanlara çatarak boşalıyorlar.

adamlar nasıl ego patlaması yaşıyorsa gayet düzgün üslupla sorulmuş sorulara sanki kendilerine küfredilmiş gibi bir tavırla cevap yazıyorlar. veya kendilerine gayet kibar cevap veren insanlara aynı tavırı gösterebiliyorlar. kendim yaşadıklarım ve duyurudan gördüğüm kadarıyla öyle malesef ve bu tarz insanlar her zaman her yerdeler.
  • a gun and a pack of sandwiches and nothing  (23.05.14 01:18:13)
moderasyonun suçu. küfüre hakarete troll sorulara duyurulara izin veriyor rapor etmemize rağmen. insanlar da bakıyor bir şey olmuyor onlar da aynı şekilde davranıyor. birkaç ay önce güzeldi burası.

  • tescillimarka  (23.05.14 01:20:57)
Site biraz popüler oldu, trollere de göz yumuluyor.

  • arnold schwarzeneger  (23.05.14 08:59:10)
hadi ben halı sahada ayak parmağımı kırdım amınakoyim. siz neye sinirleniyorsunuz güzel insanlar?

  • papillon7  (23.05.14 13:04:06)