Kandırılacak mıyız?

Ankara Congresium'un önünde bir çekilişe katılmıştım. Bizimkilere tatil çıkmış. Akropol Resort & Spa'da 3 gün 4 gece Konaklama hediye tatil çıkmış. İki kişi katılmıştık çekilişi, öteki arkadaşımı da aramışlar. Görüşmeye çağırıyorlar.

Bir kandırmaca falan olmasın? Reklam amaçlı bir şeyler seziyorum ama...

Var mı buna benzer bir şeyle karşılaşan?

Telefonları 0312 284 76 75
Emek Tur

oteli arayıp sorun bence.

  • innerbliss  (21.05.14 23:14:57)
Aynı çekilişe annem katılıyor ve tesadüf o ki o da kazanıyor. Aradıklarında eşinizle beraber gelin diyorlar. Annemde eşim yurt dışında oğlumla (30 yaş) gelsem olurmu falan diyor. Adamlar direk oğlunuzun gelir düzeyi nedir diye sormuşlar. Annemde bunun neticesinde basıyor kalayı. Cevap 100% kandırmaca.

  • mayday  (21.05.14 23:36:32)
Ben de katılmıştım aradılar bi toplantıya davet ettiler ailece gelin dediler ben de kıllanıyorum ama nedir ne değildir bilemedim siz gittiniz mi. Nasıl bi bit yeniği olabilir?

  • eymen  (25.10.14 20:21:20)
Gitmedik ama devremülk satmaya çalıştıklarını öğrendik. O yüzden gitmenizi tavsiye etmem. Sanırım çekilişe katılan herkese çekilişte sizin talihli olduğunuzu söylüyorlar ve davet ediyorlar.

Gittiğinizde en fazla zaman kaybedersiniz. Bir de kandırabilirlerse size satış yaparlar. Kandırmak da demeyelim de... Pazarlama yöntemi gibi bir şey. Bir tür yeni nesil pazarlama taktiği bu. Ortada çekiliş falan yok sanırım. O çekilişe katılma bahanesiyle bilgi elde ediyorlar ve sizin umutlarınız aracılığı ile potansiyel müşteriyle(yani sizle) doğrudan görüşme ve satış yapma fırsatı buluyorlar. Umutlarınız sizi onların ayağına götürüyor yani.
  • otonom  (26.10.14 03:14:46 ~ 03:19:38)
ben sordum, devremülk satmıyoruz sadece reklam yapıyoruz reklam parası vermektense gerçek kişilere reklamımızı yapalım düşüncesindeyiz dediler.
vay arkadaş! bayağı inandırıcı geldiler ama, kimseye güvenmiycez demek

  • eymen  (30.10.14 12:30:27)