Matlab ödevimde yardım istiyorum

Selamlar,

Aşağıda bulunan ödevimdeki soruları yapamadım, bilen, yapan, yardım edebilecek olan olursa çok sevinirim.

oi61.tinypic.com

Şimdiden teşekkürler

vay anasını editi: eksiduyuru çözünürlüğün içine ettiği için imaj linki ekledim.

Mobilim capsi atsana bana? Yükle bi yere?

  • indescribable  (17.05.14 22:59:33)
ooo itü mü o :)
Valla şimdi tek tek bakamayacağım ama bende karman çorman bir matlab klasörü var. içinde ödev, vize, final çözümlerinin olduğu. istersen onu göndereyim sen bir bak belki işine yarar. genelde aynı soruları soruyorlar çünkü.

  • ay nov kung fu  (17.05.14 23:00:30)
imaj linki
oi61.tinypic.com

valla o klasörü wetransfer'e falan yüklersen çok sevinirim.
  • notinhere  (17.05.14 23:02:30 ~ 23:04:50)
dropbox'a yüklüyorum. linki atarım birazdan.

  • ay nov kung fu  (17.05.14 23:04:47)