Themeforest'tan tema alamıyoruz?

Firmanın blogu için tema alma aşamasına geldik; ama alamıyoruz bi türlü? Kredi kartıyla alıyoruz, paypal olmadan. şirketin sahibinin kartıyla. Yurtdışına açık ve mastercard sanırım. yapı ve kredi bankası.

2 kere denedik, ödemeniz işleniyor deyip sonra sayfa yüklenemedi gibi garip hatalar veriyor.
kullanıcı bilgilerinde isim ve şirket ismi aynı, username de şirket adı+turkey, mail adresi de benim şirket e postası uzantılı mailim.

sorun nerde olabilir acaba? çözemedik bi türlü

paypal kullanma seçeneği devre dışı şuan.

paypal yada skrill üyeliğiniz olmadan tema alamazsınız. Paypal hesabınız var mıydı ? Varda paypal sayfasında iken mi sayfa yüklenemiyor. Tam işlemin kesildiği sayfayı belirtebilir misiniz ?

* PAYPAL var alışveriş yapamıyorum.

paypal a yeni üye olduysanız ilk işlemde sanırım kartı onayatmadığınız için işlemi yaptırtmıyor olabilir. Kart onaylaması şu şekilde... 1-2$ dolar bir para çekiyorlar ve sonra siz hesap özetinden kaç para çektiklerini tekrar sisteme girip yazıyorsunuz. Böylece paypal sizin kartın sahibi olduğunuzu (hesap ektresine bakabildiğinize göre) anlayarak onaylı karta çeviriyor.

* PAYPAL yok alışveriş yapamıyorum.

paypal yoksa alışveriş yapamazsınız ancak yardımcı olabilirim. Şu şekilde yapıyoruz biz müşterimizin kartından alırken. bizim kartımız onaylı. ancak müşterinin kartı ile alacaksak paypal giriş yaptıktan sonra yeni kart ekle diyoruz ve müşteri bilgilerini giriyoruz. Temayı alıoruz sonra kartı siliyoruz.

Güvenip kart bilgilerini gönderirseniz bu şekilde temayı alıp gönderebilirim.

Yada ücreti havale yaparsanız yine temayı kendi hesabımızdan alıp gönderebilirim.
  • erty_ksk  (08.05.14 12:27:31)
ama paypal olmadan debit ya da kredi kartıyla alma gibi bir opsiyon var diye hatırlıyorum yanlış mı hatırlıyorum? ödeme sayfasında kredi kartıyla öderken paypal'a üye ol gibi bir seçenek var ve opsiyonel. biraz o yüzden kafam karıştı.
paypal olmadan direkt kredi kartıyla deniyoruz bu arada..

  • bradshaw  (08.05.14 12:32:46)
kredi kartıyla al dediği yanında logolar visa-master-american express geçer anlamında paypala yönlendiriyor. direk kartla alış yok..
paypal üyeliği ve onaylı kart olmak zorunda

  • erty_ksk  (08.05.14 12:38:29)