Nargile içerken baş dönmesi

Selam dumancılar,

Bazı nargile türlerinde sadece iki kere çeksem bile hemen başım dönmeye başlıyor, ağır olanlar hep baş dönmesi yapmıştır bunu biliyorum da özellikle dün gittiğin yerde birisi vardı yan masada, captain black içiyodu, o kadar hoş kokusu vardı ve o kadar çok duman geldi ki dumanı bile başımı döndürmeye yetti, o insanlar nasıl dayanıyor baş dönmesine, nasıl bir çözümü vardır bunun, sadece bünye meselesi mi bu?

Sık içmiyorsan baş döndürür. Ben de ayda yılda bir içerken başım dönerdi fakat eve nargile alıp gün aşırı içmeye başlayınca öyle bir problem kalmadı

  • sos fistik olsun mu  (03.05.14 21:25:12)
aslında her hafta içiyorum, son 1 yıl içinde çok sık yani

  • notinhere  (03.05.14 21:26:36)
devamlı içince bir şey olmaz. ara veriyosan ya da nadir içiyorsan öyle yapar. bi de bazılarında anason falan oluyor, onlar da öyle yapabilir ekstradan.

  • xenophobe  (03.05.14 21:27:07)
Çok hızlı içiyorsanız baş dönmesi yapabilir. Nargile harici bile çok hızlı nefes alıp verirseniz başınız dönebilir. Duman aralıklarınızdaki nefesleri arttırın derim.

  • bazilika  (03.05.14 21:49:07)
tütün ve kullanılan kömürle alakalı. e tabi sık sık çekme ile alakalı. hızlı hızlı içmez ve güzel tütün ve kömür kullanan bir yerde içerseniz sıkıntı yaşamazsınız.

  • kambocya diasporasi  (03.05.14 21:54:40)
bir mekanda iki farklı nargile içince de sadece birisinde yaşayabiliyorum, birisi karışık oluyor, birisi nane limon falan oluyor, ondan da olabilir diye tahmin ediyorum

  • notinhere  (03.05.14 22:00:57)