Kurumsal blog için Wordpress teması

Selam,

Bir konu var ki artık kabuslarıma filan giriyor. Bizim firmanın kurumsal blogunu ben yapıyorum. Şimdi tema bulmam lazım. woothemes.com'dan bir tane buldum; ama türkçe dil desteği var mı onu bulamadım. açık yazmamışlar.
Alternatif tema arıyorum. paralı olabilir, hatta daha bile iyi olur aslında; çünkü yazı tipleri, sosyal medya paylaşım butonları vs. gibi çok olanak versin, update sunsun vs. bu yüzden.
tasarımı sade olacak son derece. beyaz arka plan, tek renk fazla alengirli olmayan bir tema arıyorum.

ne önerirsiniz? bi el atıverseniz ne güzel olur..

themeforest'tan bakın?

  • hjarteblod  (29.04.14 13:54:37)
clean , fresh vb. kelimelerin sonuna wordpress themes ekleyip aratırsan bulabilirsin belki.

  • tosunpasa  (29.04.14 14:06:04)
.mo .po dosylarını çevirerek TR yapılabilir temalar. bunun yanında

codecanyon.net

bunu çözerseniz kafanıza göre tasarlarsınız, baya güzel bişey
  • passion rules the game  (29.04.14 14:44:34)
peki hazır temalarda türkçe dil desteği genelde olmuyor mu? mesela themeforest'taki temalarda?

  • bradshaw  (29.04.14 14:47:50)
olanlarda genelde ana ekranda yazıyor multi language support veya TR desteği var diye.

  • passion rules the game  (29.04.14 14:50:40)
bu arada galiba ben hangi temayı alırsam alayım, admin sayfasında değil ama ana sayfada türkçe görünüyor değil mi? wordpress'in dil desteği var malum.. ben bundan emin olmak istiyorum aslında.

mesela bi tane buldum;

themeforest.net
  • bradshaw  (29.04.14 15:59:53)
wpml ready diyor, mo ve po dosyaları varmış. siz çevirebilirsiniz yani. içinde olduğunu sanmıyorum.

  • passion rules the game  (29.04.14 16:43:05)